Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Relaks i zabawa dla całej rodziny

2020-06-25

Czerwiec jest wyjątkowo kapryśny w tym roku. Niestety zamiast afrykańskich upałów mamy raczej powodzie, więc często zostajemy w domu z dziećmi i nie wiem jak wam, ale nam często brak już pomysłów na zabawę. Na szczęście znaleźliśmy wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny, która urozmaiciła nam czas w pochmurne dni.

 

 

W nasze ręce trafiły wspaniałe kolorowanki od firmy Gugalika w rozmiarze XXL, czyli ogromna powierzchnia do kolorowania kredkami, flamastrami i farbami. Dlaczego te kolorowanki są takie wyjątkowe? Przede wszystkim relaksują, uczą cierpliwości, skupienia i koncentracji. Jest to cudowna zabawa dla całej rodziny, gdzie wszyscy domownicy mogą brać w niej udział. Na dłuższą chwilę świat zatrzymuje się i jesteśmy tylko w malowaniu i kolorowaniu. Takie małe mindfulnees codzienności, gdy za oknem pada deszcz.

 

 

 

Gdy na niebie pojawi się już wyczekane słoneczko, możemy Gugalika zabrać na plac zabaw. Ile frajdy sprawiło małym i dużym dzieciom kolorowanie na trawie. Podczas gdy maluszki wypełniały kolorem małe elementy, starszaki rozbudziły swoją wyobraźnie i domalowały dodatkowe grafiki takie jak słońce, tęczę i las. Wspólne malowanie z wymianą kredek zainspirowała nasze dzieci, a nawet ich rodziców do bardzo długiej zabawy.

Zachwyciła nas jakość kolorowanki, która pomimo podeptania oraz skakania nie porwała się i nie pomięła. 

 

 

Kolorowanki nie da się uzupełnić za jednym razem, więc wracamy do niej póki jej nie skończymy ciągle i ciągle, bo cały czas jest coś do skończenia. Uczy to też nasze dzieci, że muszą czekać na efekt wow i na finalną wersję naszego dzieła. Wersji kolorowanek jest bez liku i każdy znajdzie coś dla siebie.

 

gugalika3.png

 

GUGALIKA

ul. Wojska Polskiego 3,

39-300 Mielec

WWW: http://www.gugalika.pl

E-mail: kontakt@gugalika.pl

Telefon: 503 148 240

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl