Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Wybierz się z dzieckiem w podróż

2021-05-24

Najpiękniejsze są takie książki, które dzieci błyskawicznie pokochają i z którymi od razu się zidentyfikują. Są takie książki, które zaprowadzą dzieci w genialną podróż pełnej przygód i dzięki, którym nauczą się wartościowych rzeczy.

 

Takimi książkami zdecydowanie są książki z serii Julka i Szpulka. My zachęcimy Was do jednej z nich, ale pamiętajcie, że obie pozycje w pakiecie są teraz w magicznie niskiej cenie <klik>

 

 

 

 

„Julka i Szpulka. Kościochrupek” to niesamowita opowieść detektywistyczna dla dzieci, dzięki której uczą się rozwiązywać problemy i pokonywać swoje słabości.

 

 

To książka o tym, jak nieraz strach ma wielkie oczy i należy go rozbroić i rozłożyć na czynniki pierwsze. Tytułowa Julka i Szpulka rozwiązują zagadkę nocnych strasznych odgłosów i podążają śladami, jakie zostawili podejrzani.

 

Dzieci dzięki tej książce uczą się logicznego myślenia, wyciągania wniosków, analizy sytuacji. Dzięki niej wiedzą, że nie należy niczego zakładać, oceniać na pierwszy rzut oka, a trzeba dogłębnie zbadać temat.

 

 

 

 

Julka i Szpulka uczy dzieci ciekawości świata, odkrywania jej tajemnic. Książka jest interaktywna i moja córeczka chętnie wybierała, gdzie chce podążyć i jaką zagadkę rozwiązać. Bardzo polubiła jej bohaterów i to, że może tak aktywnie uczestniczyć w poszukiwaniach zagadkowej postaci.

 

 

Chętnie wybierała kolejne tropy i bardzo przeżywała tą opowieść i chciała jak najszybciej rozwikłać zagadkę. Bardzo podobało mi się, że dzięki pytaniom córka mogła poćwiczyć swoją pamięć, koncentrację i uważność.

 

 

Cudowna jest też postać samej Szypulki, która reprezentuje emocje Julki, naszej pięciolatki. Szypulka razem z główną bohaterką przeżywa wszystkie jej emocje – niepokój, ciekawość, dociekliwość, spryt i strach. Przez ten duet dziecko, które słucha opowieści rozumie, że każde negatywne emocje można przezwyciężyć i znaleźć rozwiązanie.

 

 

 

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że jesteśmy Patronem tak fenomenalnej pozycji dla dzieci. Bardzo Wam polecamy tę książkę, która będzie prawdziwie oryginalnym prezentem dla dzieci w wieku 4-8 lat.

 

 

Obie książki w pakiecie są teraz w magicznie niskiej cenie jeszcze tylko kilka dni <klik>. 

 

 

 

Na blogu julkaszpulka.pl/blog/, który towarzyszy tej serii, znajdziecie więcej sposobów na oswojenie dziecięcego strachu, a także pomysły na zabawy, zagadki detektywistyczne i wywiady z ekspertami.

 

 

 

Obie części serii mają ten sam wygodny format i twardą oprawę. Ich pomysłodawczynią i autorką jest Maja Strzałkowska, która prowadzi m.in. Akcja Koncentracja. Więcej możecie przeczytać na stronie  JULKA I SZPULKA. Książki z serii możecie kupić tu  SKLEP.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl