Wybierz miasto:

Miasto:

Wyjątkowy alfabet o wspaniałych miastach

2022-01-11

W grudniu ukazała się kolejna nowość od Wydawnictwa Blue Butterfly Editions. z serii "Poznaj Alfabet i...". Tym razem jest to książka Poznaj alfabet i wspaniałe miasta, której to mieliśmy przyjemność zostać Patronem medialnym.

 

 

Książka Poznaj alfabet i wspaniałe miasta  jest niezwykle interesująca i zawiera masę ciekawostek o miastach z całego świata. Synek dowiedział się z niej min. co to jest Big Ben, dlaczego Genewa jest miastem zegarków oraz skąd się wzięła nazwa miasta Świnoujście.       Wszystkie miasta wymienione w książce uszeregowane zostały zgodnie z tytułem lektury czyli w kolejności alfabetycznej. Pod literkami na każdej ze stron odnajdywaliśmy nazwy miast na daną literę oraz ciekawe wierszowane rymowanki, przekazujące dzieciom wspaniałe ciekawostki.  

 

Aby sprawdzić stan naszej wiedzy, książka zawiera także pytania na które wraz synkiem staraliśmy się znaleźć odpowiedź.         Lektura Poznaj alfabet i wspaniałe miasta zachwyciła nas oryginalnymi ilustracjami, które pokrywają strony po brzegi. Przykuwają uwagę synka, który dzięki temu chętniej do niej zagląda, a zawdzięczamy je Aggie Szyfter, która jest malarką wystawiającą swoje dzieła w wielu miejscach w Europie, Azji czy USA.  

 

   

 

Książka ta jednocześnie bawi i uczy. Jest wartościowym sposobem na spędzenie czasu z dzieckiem, rozwijając przy tym u niego wyobraźnię i empatię. 

 

 

 

Książkę znajdziecie tutaj

   

Blue Butterfly Editions - Książki i Sztuka z Duszą

BLUE BUTTERFLY EDITIONS - KSIĄŻKI I SZTUKA Z DUSZĄ

 

WWW: http://www.bluebutterflyeditions.eu/

E-mail: bookstore@bluebutterflyeditions.eu

Telefon: 666 387 174

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl