Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Zabawa dla dzieci z bohaterami bajek

2021-05-12

Zgodzicie się z nami, że dla dzieci najfajniejsze książeczki, puzzle, kolorowanki to te z bohaterami bajek. Wtedy dziecka nie trzeba namawiać na zabawę nimi, bo mogą jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się ze swoimi postaciami z kreskówek. Największe doświadczenie ma na tym polu Wydawnictwo Media Service Zawada, które posiada licencje dostępne w serii: Świnka Peppa, Psi Patrol, Barbie, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź oraz Pidżamersi. My kilka z nich przetestowaliśmy i możemy Wam o nich opowiedzieć.

 

 

 

Masza i Niedźwiedź Układaj i koloruj! Kolorowanka i puzzle XXL

 

 

 

Rewelacyjna seria dla dzieci! Pierwszą testowaliśmy ukochaną przez córeczkę Maszę i Niedźwiedzia. Największym zaskoczeniem były duże puzzle, które z odwrotnej strony można było pokolorować. Ogromną frajdę sprawiło córce kolorowanie swoich ulubionych postaci. Fantastyczna zabawa! Bardzo polecamy! Wspaniały zestaw możesz kupić tutaj: <Klik>

 

 

L.O.L. Surprise! Akcja dekoracja! MEGAnaklejki na ścianę

 

 

 

 

 

 

To zestaw dla wszystkich dziewczynek, które kochają naklejki! My swoją dużą naklejkę od razu umieściłyśmy na szafie! Z drugiej szaty naklejek córeczka tworzyła fantastyczne rysunki! Do zestawu są dołączone flamastry w 6 najlepszych kolorach oraz kolorowanka. Zestaw możesz kupić tutaj: <Klik>.

 

 

Strażak Sam Do Pary! 

 

 

 

Jest to doskonała książeczka dla dzieci powyżej 2 roku życia. Nasz synek bawiąc się nią może zestawiać ze sobą różne strony, nadając bohaterom bajki Strażak Sam zupełnie inny wygląd, śmiejąc się przy tym do rozpuku. Bo czy dla malucha nie będzie śmieszne, kiedy zestawi z sobą oczy owcy z dołem twarzy strażaczki Penny? Oczywiście, że tak, dlatego zabawa jest doskonała. Oprócz tego, może na tej samej zasadzie nadawać pojazdom zupełnie inne funkcje, po to, aby po chwili ułożyć wszystko, tak jak być powinno.

 

 

Co się tam kryje? Strażackie sprawy

 

 

To wspaniała książeczka dla ciekawych świata maluchów. Na poszczególnych kartach książki znajdziemy okienka. Mój synek odkrywał je po kolei z zaciekawieniem . Chciał poznać odpowiedzi na zadane pytania oraz wiedzieć, co wydarzy się w Pontypandy.  Dodatkowo dzięki książeczce mogliśmy ćwiczyć z synkiem spostrzegawczość i koordynacje ruchową, naukę kolorów czy liczenia do 10.

 

Inne książeczki ze Strażakiem Samem możesz zakupić tu: Książeczki-bajeczki.pl (ksiazeczkibajeczki.pl)

 

 

Barbie Do pary! Kim jestem?

 

 

 

Kolejna z serii "Do pary": Barbie. Mojej córeczce oczywiście bardzo przypadła do gustu. Rewelacyjna, bo mogłyśmy porozmawiać o tym kim chciała by zostać w przyszłości:) Dowiedziałam się, że astronautką, ale w żadnym wypadku nie policjantką! Z pewnością książeczki

rozwijają kreatywność i pobudzają wyobraźnię dziecka. Super książeczkę możesz kupić tutaj: <klik>.

 

 

Barbie Co się tam kryje? Marzenia do spełnienia

 

 

Kolejna z serii Barbie, ale tym razem ruchome ma okienka, pod którymi kryją się odpowiedzi na pytania dotyczące oczywiście Barbie. Każda  strona zawiera kolorową ilustrację z opowiadaniem, dzięki czemu książeczka jest jeszcze ciekawsza. U nas książeczka stała się inspiracją do czytania tych wyrazów, które kryły się pod okienkami, więc książka może też stanowić 

 

 

 

Super książeczkę możesz kupić tutaj: < Klik> 

 

 

Psi Patrol Pieski w akcji 1 Chase (z figurką)

 

 

Moja córeczka mimo, że jest dziewczynką uwielbia Psi Patrol. Była zachwycona, gdy mogła sama złożyć figurkę Chase"a. Od razu zabrała się do rysowania podobizny pieska i rozwiązywania zagadek w książeczce. Bardzo polecamy wszystkim dzieciom, które uwielbiają wycinać, kolorować i malować. Super książeczkę możesz kupić tutaj: <Klik>

 

 

 

Wodna Malowanka i 44 Koty

 

 

Z wodnej kolorowanki można wyczarować prawdziwe cuda. Polecamy dla dzieci w każdym wieku. 

 

 

Książeczki z serii 44 koty możesz odnaleźć tutaj: Książeczki-bajeczki.pl (ksiazeczkibajeczki.pl)

 

 

 

Psi Patrol. Układaj i koloruj. Dinozaury w akcji

 

 

 

 

Jest to poręczna teczka idealna dla małych fanów Psiego Patrolu. Synek jest nią zachwycony.  Znalazł w niej kolorowankę oraz duże puzzle, które na odwrocie mają również funkcje kolorowanki. Układanka jest duża, więc jej ułożenie nie sprawia dziecku większych trudności.

 

 

Zestaw możesz kupić tu: <Klik>

 

 

 

Świnka Peppa Układaj i koloruj! Prosto z bajki + puzzle XXL

 

 

 

Kto nie kocha świnki Peppy? Każde dziecko za nią szaleje, więc warto zaopatrzyć go w super teczkę z puzzlami, które można pokolorować. W środku dzieci znajdą kolorowankę, ale też bryloczek ze swoją ulubienicą. 

 

Zestaw możesz kupić tu: <klik> 

 

 

Zapraszamy na konkurs, gdzie możesz wygrać 3 super książeczki na naszym Instagramie:

 

 

 

Barbie. Puzzle i kolorowanki
Strażak Sam. Do pary
Świnka Peppa.  Co się tam kryje

 

Zapraszamy: https://www.instagram.com/babygo.portal/

 

oraz na IG MSZ:

 

https://www.instagram.com/msz_mediaservicezawada/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl