Contakids- a co to jest?

2018-09-13

 

Słyszeliście o contakids? Nie? My też nie, dlatego wybraliśmy się na te zajęcia z dzieckiem, bo kochamy wszelkie nowości! Odbywają się ode w każdą środę dla małych dzieci od 6 miesięcy do roku i dla większych od 2 do 4 lat w centrum miasta we wspaniałym miejscu, jakim jest Bawialnia M.

 

Nie wiedzieliśmy, kiedy minęło 45 minut zajęć. Biegaliśmy, turlaliśmy się i skakaliśmy cały czas:) Jeśli chcesz dobrze spędzić czas z dzieckiem, a przy okazji się poruszać- te zajęcia są dla Ciebie! Plusem contakids jest ciągły ruch dziecka i rodzica, wspólna zabawa i wygłupy. Rodzice po zajęciach są naładowani endorfinami oraz szczęśliwi, bo dzieci po takich wygibasach idą szybko spać! Zajęcia oparte są o interakcje rodzica z dzieckiem, wspólną frajdę i śmiech.

 

 

Obserwowaliśmy, iż dzieci w trakcie zajęć z nieśmiałych stawały się pewniejsze siebie i weselsze. Dzieci zdecydowanie dzięki zajęciom rozwijają swoje umiejętności motoryczne, budują głębszą więź z rodzicami i rówieśnikami. Polecamy i jednocześnie wystawiamy zajęciom 6+!Zajęcia prowadzi Anna Wańtuch - tancerka, performerka, nauczyciel tańca i Contakids. Ukończyła filozofię i filmoznawstwo na UJ, Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności taniec współczesny. Od 2012 roku eksperymentuje z ruchem ze swoimi dziećmi. Autorka performasów ze swoim synem „Postnatal project”. Od stycznia 2016 pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce. Mama Wicuszka, Felutki i Ludki.

 

 

 

 

 

Termin zajęć dla mniejszych dzieci: środa, godz. 16:00-16:30 , 30 min


Cena: karnet na 12 spotkań - 300 zł (pojedyncze zajęcia 25 zł)


Termin zajęć dla starszych dzieci: środa 16:45-17:30, 45 min


Cena: karnet obejmujący 12 spotkań - 390 zł (pojedyncze wejście 35 zł)

Zapisy: m@bawialniam.pl lub 502 699 002

 

 

 

BAWIALNIA M. W STYLU MONTESSORI Adres: ul. Kościelna 3, Kraków (w pobliżu Radia Kraków) WWW: http://bawialniam.pl/ E-mail: m@bawialniam.pl Telefon: 502 699 002

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":