Kosmiczne Akrobacje

2018-11-30

 

Co to są kosmiczne akrobacje? To nieziemskie zajęcia dla dzieci z gimnastyki akrobatycznej! To prawdziwa bomba kombinacji ćwiczeń, podskoków, przerzutów, stania na rękach i skomplikowanych figur. Z podziwem obserwowaliśmy wysiłki dzieci na zajęciach, ponieważ Portal rodzinny BabyGo był na zajęciach z gimnastyki akrobatyczne w Hulahopsach!

Dzieci ćwiczyły przez pełną godzinę w intensywnym tempie i jeśli ktoś myśli, że to tylko wymachy nogami i gwiazdy to grubo się myli, bo zajęcia to naprawdę niezły wycisk.  Dzieci korzystały z trampolin, robiły koziołki, energiczne wymachy, ćwiczenia na równowagę i różne przeskoki na ścieżkach. Szybkość i dynamika to dwie główne cechy tych zajęć. Skoki, szpagaty, fikołki, stanie na rękach, mostki to wszystko da dzieciom siłę i gibkość ciała.

 

 

Są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, które mają nadmiar energii i chcą trochę się zmęczyć, a zarazem nauczyć się paru sztuczek, które w przyszłości zaoowocują piękną postawą! Zajęcia uczą panowania nad ciałem, kontrolowania ruchów i mają na celu również poprawienie koordynacji, ale również prawidłowej postawy pleców. Dzieciaki z tych zajęć wychodzą zachwycone i rozciągnięte!

 

 

Zapraszamy serdecznie do Hulahopsów na Gimnastykę Akrobatyczną:

 

 

HULAHOPSY     http://hulahopsy.pl   biuro@hulahopsy.pl   790-244-445

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":