Miłość jest wszystkim- recenzja filmu

2018-11-29

 

„Miłość jest wszystkim” to kolejna komedia romantyczna, która w tym roku pojawia się w kinach. Portal BabyGo wybrał się do krakowskiego Kina Kijów na seans, by zdać Wam, rodzicom relację z filmu.

 

 

 

Dostajemy lekką, niezobowiązującą rozrywkę w świątecznym klimacie, czyli to, czego oczekujemy po tego typu filmach. Jednak amerykańska wersja filmu, jak i polskie poprzedniczki komedii romantycznych takich jak Listy do M czy Planeta Singli podniosły bardzo wysoko poprzeczkę i  niestety Miłość jest wszystkim nie sprostała oczekiwaniom.

Jest to słodko-gorzka opowieść o losach kilku bohaterów z różnych środowisk i sytuacji życiowych, których losy splatają się ze sobą. Niestety ich historie nie porywają i nie wciągają do ich świata, widz nie przeżywa ich losów razem z nimi, a szkoda. To główna wada filmu, który powierzchownie potraktował historie miłosne.

 


Akcja produkcji Miłość jest wszystkim osadzona jest w Gdańsku. Poza Olafem Lubaszenko, w obsadzie znaleźli się także Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz. Niestety nawet obsada tak fantastycznych aktorów nie pomogła tej produkcji. Za reżyserię odpowiada Michał Kwieciński, który reżyserował takie filmy jak: Miasto 44, Wałęsa, Powidoki i to mówi samo za siebie.

Na szczęście jest kilkadziesiąt sytuacji komicznych, jednak całość filmu określamy jako nudny, przerysowany i niestety kiczowaty.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":