Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Rodzinna Majówka z 5Styl

W tym roku Długi Weekend Majowy aż się prosi o zaplanowanie ciekawych przygód! Kolejna edycja wyjazdu Family & Friends z 5Stylem przed Wami.

 

 

Zapraszamy każdego, bo zależy nam, aby wszyscy dobrze się bawili! Zabierz mamę, tatę, babcię, brata i pojedźcie z nami!  

 

Kierunek: ZAKOPANE- jest to jedna z naszych ulubionych miejscówek do spędzania czasu w naturze. Panorama Tatr, możliwość pieszych wycieczek górskich i kompleksowy ośrodek COS sprawiają, że jesteśmy tutaj dość często!  

 

Na tym wyjeździe będzie możliwość trenowania pływania pod okiem Mistrza Pawła Korzeniowskiego, który poprowadzi szkolenie na basenie. Na zakończenie każdy uczestnik biorący udział otrzyma certyfikat, aby potwierdzić o mocy zajawkowania podczas wyjazdu oraz zachęcić do dalszego szkolenia się w pływaniu. No i można się pochwalić!  

 

Oprócz pływania przewidzieliśmy górskie wycieczki. Te mniej i bardziej wymagające - dostosujemy poziom zaawansowania do kondycji i preferencji uczestników. Nawzajem będziemy mogli się wspierać i motywować do odkrywania górskich szlaków.  

 

Kolejną atrakcją będzie codzienna joga oraz ćwiczenia oddechowe. Nasza trenerka Zosia odkryła w sobie nową pasję i niedawno ukończyła kurs nauczycielski jogi! Jest gotowa przekazać Wam wartości płynące ze świadomej pracy z własnym oddechem i ciałem. Joga pozwoli zachować równowagę przy tak dużym wysiłku fizycznym jaki czeka uczestników szkolenia. Natomiast dla pozostałych będzie to okazja na wyciszenie i naładowanie baterii. Ćwiczenia z górską panoramą w tle to niesamowite przeżycie!   

 

Ośrodek COS Zakopane to miejsce, w którym cały rok trenują utytułowani sportowcy z Polski i nie tylko. Baza jest doskonale przygotowana pod ludzi sportu - doskonałe zaplecze obiektów sportowych, wysoka jakość posiłków oraz komfort zakwaterowania. To właśnie tutaj co roku odbywają się nasze PRO Campy dla dzieci i młodzieży!

 

 

WIĘCEJ INFO:

wiek 0-99

termin 28.04-3.05.2023

zakwaterowanie COS OPO Zakopane

pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)

transport we własnym zakresie

pokoje 2/3/4 osobowe

cena 1800,- uczestnik pełnego szkolenia, 1500,- uczestnik bez szkolenia  

 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

https://forms.gle/QQpmivf6kHcggj9P7

biuro@5styl.com

- tel. 735698516

 

 

5Styl Akademia Zajawki

5STYL AKADEMIA ZAJAWKI

 

WWW: https://www.5styl.com/

E-mail: biuro@5styl.com

Telefon: +48 735 698 516

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl