Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Rozrywka i relaks w długi weekend czerwcowy

Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenów termalnych w Polsce zapewniający udaną zabawę i relaks w jednym dla całej rodziny. Jest to idealne miejsce na długi weekend czerwcowy. 

 

Lokalizacja Term BUKOVINA sama w sobie jest dobrym powodem, aby odwiedzić Termy z dziećmi – najlepiej na nieco dłuższy, na przykład weekendowy pobyt (sprawdź atrakcyjne pakiety w Hotelu BUKOVINA, z bezpośrednim dostępem do strefy basenowej). W okolicy Bukowiny Tatrzańskiej nie brakuje atrakcji dla całej rodziny – chociażby w Zakopanem.

 

Jeśli interesują Cię jedynie pobyt w Termach sprawdź bilety tutaj:

Sprzedaż biletów online (termybukovina.pl)

 

Indywidualna strefa dla dzieci

 

 

Fantastycznym rozwiązaniem w Termach BUKOVINA jest wydzielona, osobna strefa dla dzieci i młodzieży. Gwarantuje to spokój i ciszę w głównej strefie Term, a dzieciom daje szaleństwo w ich prywatnej strefie zabaw.

Strefa dziecięca jest idealnym miejscem dla rodzin, które wybierają się na termy głównie po to, aby zobaczyć szeroki uśmiech na małej buzi swojej pociechy. 

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Termy dla najmłodszych mają do zaoferowania dwa brodziki z ciepłą wodą ( 30-36 ). Jeden ma tylko 0,4 m głębokości i na środku cudowną zjeżdżalnie przypominającą latarnię morską, którą pokocha każde dziecko. Drugi brodzik ma mini zjeżdżalnie i w nim bawią się już najmłodsi pod okiem rodziców.

 

Dla większych dzieci jest brodzik z rwącą rzeką o różnych głębokościach (0,4 m i 0,9 m). Tutaj dzieci niesie prąd lub bawią się pod kaskadą wody, która włączała się od czasu do czasu.

 

 

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Super zjeżdżalnie

 

Zjeżdżalnie uwielbiają nie tylko dzieci i młodzież, ale też rodzice. W Termach BUKOVINA są przygotowane dla gości trzy świetne zjeżdżalnie:

  • Wartko Ruła – zjeżdżalnia wewnętrzna o długości ponad 100 metrów;

  • Krynconka – zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 53 metrów (ze względów bezpieczeństwa nieczynna w okresie jesienno-zimowym);

  • Łostry Śwung – zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 15 metrów, dostarczająca ogromnych emocji, dostępna w okresie wiosenno-letnim;

Jest zatem w czym wybierać i nie trzeba się obawiać długich kolejek!

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Bardzo przemyślana, dobrze zorganizowana strefa dla dzieci oraz zjeżdżalnie to nie jedyne atrakcje Term BUKOVINA. Na zewnątrz oraz wewnątrz rodzice, jak i dzieci mogą liczyć na baseny, które sprawią, iż pobyt będzie iście fantastyczną przygodą i cudownym relaksem. 

Termy BUKOVINA to łącznie aż 20 basenów o różnej głębokości i temperaturze wody od 30 do 38 stopni Celsjusza? Dzięki tak dużemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Na najniższym poziomie schodząc schodami w dół trafimy do Jaskini nad Porońcem, gdzie możemy popływać wewnątrz groty skalnej, a od czasu do czasu dać ponieść się „bystremu potokowi”. Wspaniałe uczucie było znaleźć się pod kaskadą wody w formie wodospadu i zrelaksować umysł i ciało. 

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Atrakcje dla rodziców

 

 

Podczas gdy jedno z rodziców bawi się z dzieckiem w wodzie, drugie może np. skorzystać z sansu w saunie zewnętrznej -„Łozpolona Maryna” . Seanse 12 minutowe wykonywane przez saunmistrza o równych porach. Jest to wspaniały rytuał zapachowy, w którym są 3 stadia podnoszenia temperatury, gdzie po każdej jeśli jest taka potrzeba możesz wyjść i schłodzić się pod prysznicem oraz w wannie z lodowatą wodą. Na terenie Term są też sauny wewnętrzne - Fińska, Parowe oraz kabina na podczerwień, Lakonium, czyli sucha sauna rodem z czasów starożytnych, przyniesie odprężenie. 

 

Można również skorzystać z bogatej oferty zabiegów odnowy biologicznej w strefie Wellness BUKOVINA.

 

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Restauracja na Wiyrchu oraz kawiarnia Cafe BUKOVINA

 

Wielu rodziców martwi się, że trzeba będzie szybko skończyć szaleństwa w wodzie z powodu burczenia w brzuchu dziecka. W Termach BUKOVINA można poznać kilka punktów gastronomicznych – w tym Letnią Gastronomię w strefie basenów zewnętrznych. Restauracja odznacza się szybką i profesjonalną obsługą (nie stracisz zbyt wiele czasu przeznaczonego na relaks i zabawę w basenach termalnych) i lokalnymi produktami, które wykorzystujemy do przygotowywania sezonowych dań.

Co ważne, za posiłki i przekąski można płacić zegarkiem otrzymanym przy kasie, dzięki czemu nie trzeba mieć przy sobie gotówki czy karty. Opłatę uregulujesz przy wyjściu z term.

 

Gastronomia | Termy Bukovina

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów przemawiających za tym, aby wybrać się z całą rodziną do tego kompleksu termalnego, to przeczytaj koniecznie artykuł na Blogu:

Na które termy z dziećmi warto się wybrać? 7 argumentów za Termami BUKOVINA (termybukovina.pl)

 

 

 

 

TERMY BUKOVINA

 

  ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska

 

  https://www.termybukovina.pl/  

termy@bukovina.pl  

+48 18 20 20 - 070

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl