Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Letnie warsztaty dla dzieci w Krakowie

2019-04-17

Nie chcesz żeby Twoje dziecko nudziło się w wakacje?

Mamy świetną wiadomość! Latem organizujemy kreatywne warsztaty dla dzieci połączone z nauką języka angielskiego.

Świetna zabawa, nauka i rozwój różnorodnych umiejętności.

Dziecko nie tylko wszechstronnie się rozwinie ale także opanuje lepiej angielski!

 

 

Dlaczego warto?

 

Twoje dziecko będzie uczyć się angielskiego przez zabawę i odkrywanie świata:

-nauczy się programowania przez budowanie robotów z LEGO

-rozwinie logiczne myślenie rozwiązując proste zagadki matematyczne i grając w ciekawe gry logiczne

-spędzi aktywnie czas dzięki grom i zabawom zespołowym w parku Kościuszki połączonym z nauką języka angielskiego w terenie

-pozna podstawy sztuki teatralnej

-spróbuje swoich umiejętności plastycznych i muzycznych

 

 

W programie między innymi:

Robotyka- podstawą zajęć są podręczniki stworzone przez firmę Lego, dotyczące zasad nauki programowania i konstruowania, uzupełnione naszą wiedzą z zakresu psychologii oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.Podczas naszych warsztatów wykorzystujemy urządzenia Lego Education:

WeDo – przeznaczony do nauki i zabawy dla uczestników, oparty o system graficznego programowania

 Zestawzłożony jest z wielu elementów, co pozwala na budowanie za każdym razem innych robotów. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie zróżnicowanych zajęć o szerokiej tematyce.

Warsztaty kreatywnego myślenia-  mają na celu rozwijanie kreatywnego myślenia u dzieci za pomocą dyskusji i zabawy, metodą skojarzeń i wyszukiwania odpowiednich argumentów na zagadnienia problematyczne zaczynając od tych łatwiejszych typu: Czy warto jeść słodycze? przechodząc stopniowo do coraz trudniejszych, motywujących do kreatywnego myślenia, budzących w dzieciach chęć wypowiedzi i rozwijających komunikację interpersonalną.

 Dodatkowym atutem jest fakt iż warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany lektor który doświadczenie w tego typu warsztatach zdobył w Stanach Zjednoczonych. Warsztaty cieszyły się tam bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dzieci.

 

Zajęcia plastyczno- teatralne- czy wiecie że ze zwykłych kółek z papieru kolorowego można stworzyć piękne dzieła i że bajka o Czerwonym kapturku nie zawsze musi kończyć się tak samo? jeśli macie wątpliwości zapraszamy na zajęcia. 
Dzieci będą miały możliwość odgrywać scenki dramowe, ćwiczyć gestykulację wyrażania emocji. Zastanowią się także do czego może posłużyć im patyk lub kawałek sznurka na bezludnej wyspie oraz poznają niecodzienne metody plastyczne i twórcze a także przygotują plakat własnej bajki i stworzą drzewka szczęścia. 
Może  kryje się w nich prawdziwy artysta?

English for fun-angielski nie musi być nudny! na pewno nie z nami i na pewno nie w czasie ferii :D Podczas zajęć uczestnicy poznają ciekawostki o życiu dzieci w Wielkiej Brytanii, dowiedzą się jak wygląda ich codzienność i w co lubią się bawić.Poznają najciekawsze bajki i będą mogli obejrzeć bardzo interesujące filmy i filmiki o podróżach i zwyczajach. To tylko namiastka szerokiej bazy pomysłów.Będzie wspaniała zabawa!

Gry i zabawy- dużo zagadek, zabaw znanych w które dzieci uwielbiają się bawić a także tych mniej znanych które dzieci na pewno pokochają. Z pewnością większość z nas zna zabawę w podchody- wiele śmiechu i radości nam towarzyszyło podczas niej :D ale czy wiecie że można się w nią bawić w zupełnie nieoczywisty sposób nie mając do dyspozycji obszernej przestrzeni? wystarczy twórczy umysł i chęci do dobrej zabawy!

 

 

Dodatkowe wydarzenia:

Projektowanie gry- uwielbiamy grać w gry planszowe ale czy dzieci wiedzą że samodzielnie potrafią stworzyć niezwykła grę? jeśli nie to u nas się o tym przekonają

Karaoke-  nie może zabraknąć atrakcji dla muzycznych pasjonatów. Dzieci będą miały okazję wystąpić i zaśpiewać po angielsku ulubione przeboje. Oczywiście z profesjonalnym podkładem muzycznym- można śpiewać w grupach,duetach lub indywidualnie najważniejsze żeby się dobrze bawić ojedziecko

Konkurs z nagrodami- czyli uatrakcyjnienie wypoczynku nagrodami! jeśli Twoje dziecko lubi jezyk angielski ma szanse na tytuł English Master i niezwykłe upominki.

 

 

TERMINY:

24-28 czerwiec 2019

1-5 lipiec 2019

26-30 sierpień 2019

Interesują Cię inne terminy – zdzwoń, zobaczymy co się da zrobić.

 

Oferujemy:

II śniadanie

codzienny obiad w Sekrecie Smaków

niezbędne materiały dydaktyczne

wodę, napoje, przekąski

Ubezpieczenie NNW

Opiekę od 8:00 – 17:00

Cena: 545 zł / turnus (wszystkie opłaty wliczone w cenę)

 

SZKOŁA MAŁA LINGUA KRAKÓW

  ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków  

 https://www.infinity.edu.pl/ 

  info@infinity.edu.pl  

537 017 211

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.