Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA- idealny hotel dla rodzin z dziećmi.

2020-02-05

   

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA  to idealny hotel dla rodzin z dziećmi. Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy na wyjazdy rodzinne?

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA to obiekt, który posiada specjalnie przygotowaną ofertę dla rodzin z dziećmi- na gości czekają bardzo komfortowe pokoje lub całoroczne domki nad jeziorem.

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA posiada doskonałą ofertę gastronomiczną, która z pewnością zaspokoi potrzeby zarówno dorosłych, jak i tych najmniejszych gości.  Szef kuchni codziennie przygotowuje regionalne i sezonowe potrawy z lokalnych produktów.

 

Ogromną zaletą Hotelu Mazurski Raj jest to że na jego terenie znajduje się mnóstwo atrakcji, dzięki czemu każde dziecko spędzi tu czas ciekawie i przyjemnie. Wśród atrakcji dostępnych dla dzieci są:

 

JUNIOR CLUB- miejsce bogato wyposażone w zabawki i gry, które sprawi, że każde dziecko zatraci się tam w cudownej zabawie.

Wyposażenie Junior: gry planszowe, zabawki mechaniczne, zabawki pluszowe, zabawki edukacyjne, szachy, książeczki, pufy, materace.

PLAC ZABAW-Dla dzieci preferujących zabawę na świeżym powietrzu w hotelowym ogrodzie znajduje się plac zabaw, gdzie znaleźć można domek ze zjeżdżalnią, huśtawki czy piaskownicę.

ZAJĘCIA Z ANIMATORAMI

Niemal każda oferta specjalna hotelu zawiera w cenie zajęcia z animatorami dla dzieci. Tego typu zajęcia to gwarancja profesjonalnej opieki i rewelacyjnej zabawy. W programie (w zależności od oferty):

 • zabawy integracyjne,
 • zabawy w plenerze,
 • zumba kids,
 • warsztaty plastyczne,
 • karaoke,
 • mini disco z malowaniem buziek,
 • pokazy baniek dymnych i ogniowych,
 • zamykanie w bańce,
 • wizyta żywej maskotki
 • i inne...

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA znajduje się w doskonałej lokalizacji- w niedalekiej odległości od Warszawy, co sprawia że hotel jest idealną opcją na wyjazd weekendowy. Wśród bujnej zieleni można odpocząć od miejskiego zgiełku i pooddychać świeżym powietrzem.

Mazurski Raj to także idealny wybór na dłuższe pobyty o każdej porze roku.

 

 

Dzięki szerokiej ofercie sportowej Mazurski Raj jest atrakcyjną propozycją spędzenia wolnego czasu z rodziną. Do dyspozycji Gości są kajaki, rowery wodne i żaglówki.

Do dyspozycji w Hotelu  Mazurski Raj gości znajduje się także:

 

•Hala Sportowa – pełno wymiarowa, z zapleczem (szatnie, prysznice, toalety), dająca nieskończone możliwości sportowe oraz stanowiąca alternatywę podczas deszczowej pogody. Hala sportowa jest wyposażona w sprzęt przystosowany do organizowania różnego rodzaju gier i zawodów sportowych.  Ze względu na podłoże (parkiet), hala to jest również doskonałym miejscem dla zajęć i kursów tanecznych. Na terenie hali znajduje się szatnia, łazienka oraz magazyn podręczny.


•Boisko typu „Orlik“ do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, kort tenisowy

 • Siłownia- składa się z dwóch pomieszczeń i  znajduje się w budynku hali sportowej. Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt przeznaczony do ćwiczeń m.in.:

  orbitrek
  rowerki stacjonarne
  atlas do ćwiczeń
  bieżnia
  wolne ciężarki  •Kręgielnia- w pełni klimatyzowana, posiada 2 nowoczesne tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać rodzinną grę lub zaawansowany turniej.•Sala gier: bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, rzutki

Wypożyczalnia rowerów rodzinnych i terenowych


Ścieżki i trasy do nordic walkingu i joggingu, malownicze trasy rowerowe

 

Wszyscy goście, którzy chcą się zrelaksować, mogą skorzystać z hotelowego SPA, w którym do dyspozycji jest między innymi sauna oraz zewnętrzna balia.

 

 

 

 

 

    Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA

Adres: Piaski 5, 12-220 Ruciane Nida

WWW: http://www.mazurskiraj.pl

E-mail: recepcja@mraj.pl

Telefon: +48 87 425 21 00

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.