Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Wakacje na Malediwach z rodziną - najlepsze hotele dla dzieci

2022-10-29

Zastanawiacie się, dokąd zabrać dzieci na ferie? Chcecie, by wczasy, zarówno ich, jak i Wasze, były niezapomniane? Nic prostszego! Zima to najlepszy czas, by wybrać się na Malediwy z dziećmi! Lazurowe wody, rozkoszne ciepło promieni słonecznych na twarzy, rajskie plaże i boskie palmy – czego chcieć więcej? Jedynie tego, by ktoś na ten czas zajął się Waszymi pociechami… Spędźcie więc ferie na Malediwach z CARTER® i poznajcie najlepsze hotele dla dzieci, nad którymi opiekę będą sprawować wysoce wykwalifikowani animatorzy, nauczyciele czy trenerzy.

 

 

Amilla Maldives Resort & Residences

 

 

 

 

W tym luksusowym hotelu nie dość, że proponuje się dzieciom nieograniczoną ilość lodów rzemieślniczych, to jeszcze zabiera je w bajkowy świat znajdujący się w fantastycznej wiosce sułtana. Dzieciom spodoba się wiecznie żywa legenda, która głosi, że to właśnie tutaj rozbił się statek malediwskiego sułtana podróżującego ze swoją żoną. Do końca życia zostali oni na tej wyspie i od setek lat tak naprawdę nadal tam mieszkają, wraz ze wszystkimi swoimi morskimi przyjaciółmi. Najmłodsi goście w hotelu Amilla Maldives Resort & Residences na Malediwach mogą poznać podwodny świat tego kraju dzięki kształcącemu programowi Mini Marine Biologists. Ciekawy, interaktywny kurs uczy dzieci o niesamowitym ekosystemie morskim i dzikiej przyrodzie na Malediwach, od żółwi i rekinów, poprzez ośmiornice, aż po ptaki morskie. Każdy z paneli składa się z krótkich filmów, wizyty w szkółce koralowej, poznaniu przez dzieci interesujących faktów na temat malediwskiej fauny oraz gier i rysunków.

 

 

Finolhu

 

 

 

 

Podczas wakacji na Malediwach w hotelu Finolhu dzieci są określane jako „Oceaneers”. Klubik dla najmłodszych w tym ośrodku to niezwykły świat magii, czarów i kreatywności, która rozbudza się w każdym dziecku, niezależnie od nastroju czy wieku. Od rana do wieczora najmłodsi, jak i nastolatkowe mogą brać udział w grach, zabawach na świeżym powietrzu, gotowaniu malediwskich dań, pieczeniu słodkości i dekoracji ciasteczek, podwodnych i nawodnych wycieczkach z przewodnikiem czy biologiem morskim. Nie zabraknie ciekawych zajęć jak np. wyprawy pirackiej, poszukiwania skarbu, ręcznego robienia bransoletek, jogi dziecięcej czy warsztatów robienia mandali z wełny. Rodzice mogą być pewni, że wykwalifikowany personel w hotelu Finolhu zajmie się dziećmi z najwyższą starannością o ich bezpieczeństwo oraz zadowolenie.

 

 

 

Joali Maldives

 

 

 

 

Joali Maldives to niedawno otwarty, luksusowy hotel na Malediwach, o którym można mówić jedynie w superlatywach. Nie dość, że należy do ścisłej czołówki najlepszych na Oceanie Indyjskim, to jest jedynym ośrodkiem w regionie dosłownie otoczonym sztuką. W czasie, gdy dzieci będą spędzać niezapomniane chwile w przeznaczonym dla nich kids clubie, rodzice mogą w spokoju zwiedzić istną galerię sztuki, jaką jest Joali Maldives. Artystyczne detale można znaleźć na każdym kroku w willach i przestrzeniach publicznych. Szczególną uwagę przyciąga rękodzieło, oryginalne półki na książki czy nastrojowa muzyka. Na najmłodszych zaś czeka szereg ekscytujących zajęć przygotowanych dla dzieci w wieku 4-12 lat. Młodzi goście zaproszeni są do odkrywania nowych doświadczeń w dziedzinie kultury, oceanografii, kulinariów oraz sztuki. Czekają na nich również warsztaty ceramiczne i malarskie, artystyczne o tematyce tropikalnej wyspy, malowanie toreb na ramię czy tworzenie z liści palmowych, a także zajęcia mające na celu uświadomienie dzieci o znaczeniu recyklingu i redukcji odpadów. Warsztaty prowadzone pod czujnym okiem doświadczonego artysty rezydującego na wyspie.

 

 

 

Emerald Maldives Resort & Spa

 

 

 

 

Luksusowy hotel Emerald Maldives Resort & Spa znajduje się na dwudziestohektarowej wyspie otoczonej błękitną laguną. Nowoczesny design 120 willi, z których 60 stoi na lądzie, a 60 na wodzie, współgra z tropikalną scenerią. Wspaniała rafa koralowa i ponad 1000 gatunków ryb sprawiają, że nurkowanie i snorkelling na Malediwach są jedną z największych atrakcji zarówno dla nurków amatorów, jak i zawodowców. Doskonale wyszkolony personel zajmie się Waszymi pociechami i ich indywidualnymi potrzebami. Dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat przygotowano mały raj na ziemi, którym jest Dolphin Kids Club. To kompleks o powierzchni 1500 mkw z dużym placem zabaw na świeżym powietrzu, bogatym wyborem zajęć wewnątrz i na zewnątrz, restauracją ze specjalnym menu dla najmłodszych i basenem, aby rodzice mogli w pełni cieszyć się wolnym czasem w ośrodku.

 

 

 

Emerald Faarufushi Resort & Spa

 

 

 

Posiadający jedną z najpiękniejszych raf koralowych w regionie, nowy hotel Emerald Faarufushi Resort & Spa to doskonała opcja na ferie na Malediwach dla rodzin. Jest idealny na luksusowe wczasy z dziećmi nie tylko ze względu na doskonały kids club, lecz także dzięki licznym atrakcjom przygotowanym dla najmłodszych. Dla rodzin organizowane są wycieczki, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wyprawy w celu poznawania podwodnego świata. Na najmłodszych czeka wiele kreatywnych i edukacyjnych aktywności, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz: od warsztatów artystycznych, rzemieślniczych, poprzez tworzenie biżuterii, lekcji miksologii koktajli owocowych, aż po pieczenie babeczek, wieczory z filmem czy lekcje zumby. Rodzice mogą w tym czasie oddać się pełnemu relaksowi w spa, które należy do najwyżej ocenianych na Malediwach.

 

Dlaczego warto jechać na Malediwy ze sprawdzonym biurem podróży?

 

 Doświadczeni agenci pomogą zorganizować Wasze wczasy marzeń i indywidualne wycieczki fakultatywne i, oraz zapewniają największy komfort i bezpieczeństwo  podróży.

Jeśli poszukujesz pięknych wakacji z rodziną na wyspach Oceanu Indyjskiego – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Inspiracje I ciekawostki znajdziesz tutaj:

 

 https://carter.eu/polecane-oferty/malediwy-wczasy

https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/seszele/seszele-wycieczki

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246,  travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl