Wybierz miasto:

Miasto:

Co wybrać na mikołajkowy i świąteczny prezent?

2023-11-21

Co wybrać na mikołajkowy i świąteczny prezent?

Oto kilka pomysłów na wartościowy podarunek dla malucha.

 

 

Już listopad, czas wyczekiwania na odwiedziny świętego Mikołaja! A kto najbardziej czeka na święta i prezenty? Oczywiście najmłodsi! Co podarować maluchowi? Jaki upominek wybrać, aby rozwinął jego kreatywność, spostrzegawczość i ciekawość świata, a jednocześnie posłużył na lata?

Mamy kilka sprawdzonych propozycji, które wywołają uśmiech na buzi malucha, a wręczającemu oszczędzą niepotrzebnego niepokoju, że prezent nie spotka się z pozytywnym odbiorem.

 

 

Pierwsza z propozycji to seria książek Moc zabawy wydana w pięknym, a zarazem solidnym pudełku skrywającym mnóstwo niespodzianek: 10 atrakcyjnych figurek popularnych bohaterów, matę do zabawy oraz opowiadanie. Dzięki takiej publikacji dziecko przeżyje niesamowite przygody z ulubionymi bohaterami. Po zakończonej zabawie wystarczy wszystkie elementy zapakować do boxu z książeczką i przegródkami. Tak, tak, świetna zabawa i porządek mogą iść w parze! W serii znajdują się wydania ze świnką Peppą, Strażakiem Samem, Psim Patrolem, jednorożcami, dinozaurami oraz Barbie.

 

   

 

Wartą polecenia propozycją na świąteczny prezent są również książki z serii Dźwiękowe zagadki. Są to publikacje z panelem dźwiękowym oraz ze zmazywalnym flamastrem. Do odkrycia aż 5 różnych dźwięków. Sympatyczni bohaterowie zachęcają do zaznaczania w książce postaci lub przedmiotów, co uatrakcyjnia poznawanie dźwięków. Dostępne są wersje ze świnka Peppą oraz z bohaterskimi pieskami z Psiego Patrolu. Interaktywna książka z dodatkami to zawsze dobry sposób na spędzanie wolnego czasu.

 

 

 

Książki z serii Moc zabawy oraz Dźwiękowe zagadki dostępne są m.in. w salonikach prasowych, wybranych sieciach handlowych oraz na www.msz.com.pl

 

 

 

wlepka-BabyGo.jpg

 

MEDIA SERVICE ZAWADA

Adres: al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa

WWW: https://msz.com.pl/

E-mail: kontakt@msz.com.pl

Telefon: 22 870 53 43

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl