Wybierz miasto:

Miasto:

Harper Hygienics uruchamia LinenCareLove: kampanię dla kochających rodziców

2023-12-15

Harper Hygienics uruchamia #LinenCareLove: kampanię dla kochających rodziców

 

Skóra małego człowieka różni się od skóry dorosłego, jest cieńsza, mniej sprężysta, bardziej podatna na wpływ czynników zewnętrznych oraz przesuszenie. Wymaga szczególnej troski i pielęgnacji. Dlatego, z myślą o potrzebach tych, których kochamy najbardziej, Harper Hygienics wprowadził na rynek nową linię produktów Kindii Linen Care.

 

Nasze produkty to nie tylko delikatność, skuteczność i bezpieczeństwo. Wiemy, że pielęgnacja niemowlęcia to często coś więcej, to rytuał pełen miłości. Jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią. Nie ukrywamy, że to właśnie czułość i miłość, podczas codziennych drobnych rytuałów była inspiracją do Naszej kampanii #LinenCareLove.

 

Czemu warto sięgnąć po produkty Kindii Linen Care?

 

Kindii Linen Care to innowacyjne produkty do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. To pierwsze chusteczki, płatki i patyczki na polskim rynku zawierające włókna lnu, które redukują poziom bakterii. Idealnie nadają się do pielęgnacji niemowląt również ze skórą wrażliwą.

 

Linia zawiera 3 produkty:

 

1) Chusteczki nawilżane Kindii Linen Care:

 

To pierwsze chusteczki nawilżane dla niemowląt zawierające włókna lnu oraz formułę na bazie oleju lnianego i alantoiny. Chusteczki Kindii Linen Care w sposób delikatny oczyszczają, nawilżają i odżywiają nawet najbardziej wymagającą i delikatną skórę.

 

2) Płatki higieniczne Kindii Linen Care:

 

Nasze płatki zawierają włókna lniane o właściwościach redukujących poziom bakterii. Są miękkie i delikatne, idealne do pielęgnacji z użyciem wody lub osuszania, już od pierwszych chwil życia.

 

3) Patyczki higieniczne Kindii Linen Care:

 

Nasze patyczki również zawierają włókna lniane o właściwościach redukujących poziom bakterii. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej główce, świetnie nadadzą się do oczyszczania i osuszania okolic oczu, uszu, nosa czy pępka.

 

 

#LinenCareLove: gdzie miłość spotyka się z troską

 

Czułość i miłość okazywana podczas codziennych drobnych rytuałów była inspiracją do Naszej kampanii i#LinenCareLove. Chcemy zachęcić rodziców do pokazania jak na co dzień okazują troskę i miłość swojemu maluszkowi. Zapraszamy do podzielenia się swoimi historiami, doświadczeniami z naszymi produktami i oznaczania hashtagu akcji: #LinenCareLove.

 

Odświeżenie dzięki chusteczkom nawilżanym: Zapewnij swojemu dziecku świeżość przez cały dzień dzięki chusteczkom nawilżanym Kindii Linen Care. Idealne do szybkich porządków po posiłku, zmianie pieluszki, czy po prostu dla delikatnego, orzeźwiającego dotyku twarzy i rąk dziecka.

 

Komfort dzięki płatkom: nasze płatki Linen Care zapewniają dodatkowy komfort podczas zmiany pieluszki lub drzemki. Świetnie sprawdzają się zarówno na sucho, jak i na mokro, zapewniając delikatny i miękki dotyk dla Twojego maluszka.

 

Precyzja patyczków higienicznych: Te wszechstronne narzędzia mogą być używane do precyzyjnego nakładania niezbędnych produktów do pielęgnacji niemowląt. Ich specjalna anatomiczna końcówka z ogranicznikiem zapewnia bezpieczną i precyzyjną pielęgnację dla najmłodszych, podczas gdy właściwości hipoalergiczne i aseptyczne zapewniają spokój rodzicom. Niezależnie od tego, czy nakładasz maści, czyścisz maleńkie zakamarki, czy po prostu dbasz o higienę swojego dziecka, patyczki dla niemowląt Linen Care od Kindii są tu, aby pomóc.

 

Produkty Kindii Linen Care zostały zaprojektowane z myślą o podróżach. Są wygodnych rozmiarów, łatwo mieszczą się w torbie na pieluchy, niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinną przygodę, czy po prostu spędzasz dzień z bliskimi.

 

Dlaczego len?

 

Firma Harper Hygienics nieustannie prowadzi badania nad udoskonalaniem swoich produktów, poszukuje innowacyjnych surowców, podąża za trendami, ale i stara się je kreować. Decyzja o zastosowaniu włókien lnu nie była przypadkowa. Włókna lniane:

  • Są bardzo chłonne (w porównaniu do włókien syntetycznych lub innych włókien naturalnych)

  • Wykazują działanie redukujące poziom bakterii

  • niezwykle trwałe

 

O marce Kindii

 

Marka Kindii oferuje szeroki wachlarz produktów higienicznych oraz kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej już od chwili narodzin takich jak: płatki, patyczki, suche chusteczki, nawilżane chusteczki czy podkłady dla niemowląt i dzieci. Kindii to bezpieczeństwo, skuteczność i delikatność. Bezpieczeństwo to proces produkcji zgodny z najwyższymi standardami jakości, to bezpieczne receptury i surowce nie wywołujące podrażnień, to niezależna ocena bezpieczeństwa i testy zewnętrzne. Wszystko po to by dostarczyć produkty delikatne i skuteczne w działaniu, odpowiadające na potrzeby tych, których kochamy najbardziej.

 

Wierzymy, że drobne gesty, ale pełne miłości i czułości tworzą wielkich ludzi. Bo miłość można okazywać nawet zmieniając pieluszkę. Dzielmy się miłością i hashtagiem kampanii #LinenCareLove 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl