Wybierz miasto:

Miasto:

Jak dobrze ochronić siebie i swoje dziecko przed mrozem w trakcie zimowych zabaw?

2023-11-20

Zima to magiczny czas dla wszystkich maluchów. Padający śnieg to dla większości z nich znak prawdziwych świąt. Pomimo mrozów daj pobawić się swoim pociechom na zewnątrz. Pamiętaj jednak, żeby zadbać o odpowiedni ubiór. Swój i ich.

 

Materiały dobrej jakości i wygoda

 

Kluczem do ciepłych ubrań na zimę są wysokiej jakości materiały. Pamiętaj też o komforcie swojego dziecka. Jeśli ubranie będzie niewygodne, Twój maluch z pewnością będzie próbował je z siebie ściągnąć niezależnie od mrozu. Twoje dziecko, żeby dobrze się bawić, nie powinno być skrępowane przez odzież wierzchnią.

 

Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na odpowiednie tworzywa. Wybierz coś lekkiego i miękkiego. Przyjemny będzie polar albo flanel, który nie podrażni młodej skóry. Oczywiście najcieplejsze będą naturalne materiały, na przykład wełna. Pamiętaj jednak wtedy o dodatkowej podkoszulce. Niektóre wełniane swetry potrafią nieźle drapać.

 

Niezależnie od wieku Twojej pociechy zainwestuj w dobrą zimową odzież, która ochroni dziecko przed chłodem. Rozejrzyj się w internecie za polskimi lokalnymi firmami, które ściśle zajmują się odzieżą dla najmłodszych. Możesz zacząć swoje poszukiwania, zaglądając pod ten link: https://answear.com/m/coccodrillo.

 

ubrania dla dzieci Coccodrillo

 

 

Zadbaj o ochronę nóg i stóp

 

Najmłodsi bardzo lubią zabawy w śniegu. Zjeżdżanie na sankach to niezwykle popularna aktywność. Zwłaszcza jeśli przy szkole lub domu znajduje się stroma górka. Żeby zapewnić swoim pociechom najlepszą ochronę przed zimnem i otarciami zainwestuj w grube zimowe spodnie. Takie, jakich używa się na nartach. Porządny wodoodporny materiał nie pozwoli im przemarznąć pomimo długich godzin na zewnątrz.

Ważne są również buty. Śniegowce to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego dziecka. Jeśli szukasz czegoś dla malucha, pamiętaj o lekkości. Popularne stają się buty ze ściągaczem, które można naciągnąć na spodnie. W ten sposób żaden śnieg czy deszcz nie dostanie się pod nogawkę.

Zadbaj też o swoje zdrowie. W pewnym momencie z pewnością będziesz uczestniczyć w zabawie swojego dziecka. Poszukaj porządnych śniegowców, które będą Ci towarzyszyć przez więcej niż jeden sezon. Świetne przykłady znajdziesz na przykład na stronie https://answear.com/m/inuikii czy pod linkiem https://answear.com/m/ugg.

 

Dobre buty zimowe potrafią być trochę kosztowne. Rozeznaj się w swoich opcjach i poczytaj o nich więcej na odpowiednich stronach internetowych.

 

 

Dodatki – czyli dobry szalik, czapka i rękawiczki

 

 

Nie zapomnij o akcesoriach. To dobra, wygodna czapka ochroni uszy i głowę Twojego dziecka. Wśród niemowląt i najmłodszych pociech wiele rodziców decyduje się na czapeczki z pomponami, wiązane na dole. Jeśli chodzi o szalik najlepiej poszukać polarowych kominów. Zwykły wiązany materiał może spadać i przeszkadzać Twojemu dziecku w zabawie. Rękawiczki powinny być wodoodporne i wykończone ciepłym materiałem od środka. W ten sposób nie przemarzną żadne rączki.

Zdrowie naszych dzieci jest ważne. Nie zapominaj jednak o dobrej zabawie! Zainwestuj w ubrania, które będą dla nich lekkie i wygodne.

 

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl