Wybierz miasto:

Miasto:

Świętuj 20 urodziny Świnki Peppy w Multikinie!

2024-02-12

Przygotuj się na wspaniałą, angażującą zabawę dla całej rodziny. W lutym i marcu uwielbiana przez najmłodszych Świnka Peppa zaprasza swoich przyjaciół na wydarzenie „Impreza w kinie” w sieci Multikino.

 

W tym roku Świnka Peppa świętuje swoją 20. rocznicę i aby uczcić tę wyjątkową okazję, urządza najwspanialszą imprezę wszechczasów. Wraz z całą rodziną ruszajcie do Multikina, by cieszyć się 10 odcinkami specjalnymi serialu.

 

 

„Impreza w kinie” to nie tylko odcinki serialu – to także 5 wyjątkowych piosenek i 11 fragmentów, podczas których dzieci będą mogły tańczyć i śpiewać z Peppą i jej przyjaciółmi. Pokaz łączy ze sobą animację i fragmenty wideo, w którym bajkowe postacie spotykają się z gośćmi ze świata rzeczywistego.

 

Urocza animacja bez wątpienia dostarcza rozrywki, ale warto zwrócić uwagę na to, że jest to także seans przekazujący młodym widzom w przystępny sposób ważne wartości, jak chociażby empatia, czy współpraca. Świat Peppy jest różnorodny i otwarty, nastawiony na serdeczność i współdziałanie.

 

 

Seans jest wyświetlany w ramach Poranków dla Dzieci, czyli specjalnych pokazów dedykowanych najmłodszym dzieciom. Skrócony metraż, animacje z wartościowym przesłaniem i brak długiego bloku reklamowego, sprawiają, że Poranki to świetny wybór na pierwszą wizytę w kinie lub po prostu miły, rodzinny weekend!

Wydarzenie „Świnka Peppa. Impreza w kinie” jest grane w weekendy od 2 lutego do 15 marca we wszystkich kinach sieci Multikino. Spotkajmy się w kinie!

 

Bilety dostępne tutaj: bit.ly/imprezapeppy

 

 

W tym roku Świnka Peppa świętuje swoją 20. rocznicę i aby uczcić tę wyjątkową okazję, urządza najwspanialszą imprezę wszechczasów – zaproszeni są wszyscy przyjaciele (tak, to o Was mowa!) :)  Wraz z całą rodziną ruszajcie do Multikina, by cieszyć się 10 odcinkami specjalnymi serialu „Świnka Peppa”.

Zabawę uatrakcyjni 5 nowych piosenek i 11 fragmentów interaktywnych, które ukazują jak Peppa i jej przyjaciele bawią się, tańczą i śpiewają w świecie rzeczywistym :) Rodzice i dzieci będą mogli dołączyć i jeszcze lepiej bawić się w towarzystwie Peppy! :)

Spotkajmy się w weekendowe Poranki w Multikinie! :)

 

Już dziś konkurs na naszym Instagramie, a do wygrania wspaniałe nagrody:

BabyGo /Wakacje z dzieckiem/ (@babygo.portal) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl