Wybierz miasto:

Miasto:

Angielski Helen Doron English Lublin

Adres:
ul. Błońskiego 1 (Węglin), ul. Choiny 19 (Choiny)
Telefon:
Pokaż numer

Centrum Helen Doron English Lublin 

 

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia!

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

   Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 37 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu.

Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.

Co roku mamy 150 000 uczniów, uczęszczających do 1 000 naszych placówek. Uczy ich 4 000 wykwalifikowanych lektorów metody. HDE to angielski 14 razy w tygodniu wzbogacony o cotygodniową lekcję w grupie rówieśniczej.

Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, materiały dźwiękowe oraz video do słuchania i oglądania w domu, inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli. W nauczaniu wykorzystujemy także nowoczesne technologie.

 

 

 

 

Napisz opinię o "Angielski Helen Doron English Lublin "

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl