Wybierz miasto:

Miasto:

Kucyk Mini Zoo

Adres:
Inwałd, os. Korcza, 34-120 Andrychów
Telefon:
Pokaż numer

 

Ogromną atrakcją dla dzieci w „KUCYK” Mini Zoo w Inwałdzie jest wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Mini Zoo, które położone jest na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego. Można tam zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej. Ta idealna leśna lokalizacja (trochę słońca, trochę cienia) sprawia, że spacer po Mini Zoo staję się przyjemny, orzeźwiający oraz bardzo pouczający. Różnorodność świata fauny i flory zapewnia satysfakcję w zwiedzaniu dla każdego. Można u nas zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane – kangur benetta, zebu, pawie, ostronosy, szopa pracza, strusie emu, żurawie koroniaste, małpki kapucynki, sowy śnieżne i wiele, wiele innych.

W Mini Zoo znajduje się także park tarasów widokowych, park zabaw (trampolina, małpi gaj, dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany basen z kulkami, bujany konik, huśtawki, piaskownica), wioska przyrodniczo-leśna. Kolejną atrakcją dla dzieci starszych jest przejażdżka konna. Młodsze dzieci mogą skorzystać z kursu prawa jazdy, po zaliczonym egzaminie otrzymują prawo jazdy z własnym zdjęciem.

W Mini Zoo można skorzystać z psiego parku. Każdy ze swoim zwierzakiem może przyjechać i z niego skorzystać. W psim parku odbywają się także profesjonalne szkolenia psów prowadzone przez Gerarda Adamczyka.

 

Mini Zoo to idealne miejsce na zorganizowanie pikniku, festynu, zlotu, góralskiej biesiady, imprezy okolicznościowej, imprezy plenerowej. Nasza ciuchcia turystyczna to idealna atrakcja na każdą okazję!

Mini Zoo dysponuje także polem namiotowym i campingowym (dostęp do energii i natrysku), możliwość skorzystania z paleniska grillowego.

 

Napisz opinię o "Kucyk Mini Zoo"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl