Wybierz miasto:

Miasto:

Sky Park

Adres:
Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 34; Felicity, Al. Wicentego Witosa 32;
Godziny:
poniedziałek - niedziela 10-20
Telefon:
Pokaż numer

Sky Park to największy w Lublinie park wspinaczkowy! Posiadamy dwa obiekty, na których odnajdą się zarówno osoby zaczynające swoją przygodę ze wspinaczką, jak i stali bywalcy ścian. 

 


Osoby początkujące oraz dzieci i młodzież zapraszamy do zmierzenia się z grawitacją w strefie FunClimb. Znajdziecie na niej między innymi skok z 6 metrów na marchewkę oraz wejście na ściankę po linach. Możecie też stawiać pierwsze kroki na sportowej ścianie wspinaczkowej samodzielnie dzięki autoasekuracji TruBlue. 

 


Dla osób wolących bardziej przyziemne atrakcje mamy także czterometrową ściankę do bulderingu czyli rodzaju wspinaczki bez użycia sprzętu. Formą zabezpieczenia są materace amortyzujące zeskok wspinacza. 
Osoby średnio zaawansowane odnajdą się na drogach i boulderach o różnorodnym stopniu trudności. Możliwa jest także wspinaczka z dolną asekuracją. 
Cały niezbędny sprzęt zarówno dla dorosłych jak i dzieci dostępny jest bezpłatnie dla klientów ścianki. Zadbamy także o odpowiedni instruktaż, tak aby wspinanie było dla Was bezpieczną rozrywką. 
Dla tych którzy wolą tylko podziwiać zapraszamy na antresolę oraz pyszną kawę. 

 

Napisz opinię o "Sky Park"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl