Wybierz miasto:

Miasto:

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki w Poznaniu!

Park Jana Pawła II (plac) Park Jana Pawła II (plac)

To będzie niezwykła atrakcja dla dzieciaków w Poznaniu! W środę, czwartek i piątek Natalia Czerwonka, polska medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim, wraz ze swoim sztabem zaprasza na kapitalne zajęcia z jeżdżenia na wrotkach. – Czekamy na was wszystkich i mam nadzieję, że bardzie was sporo, bo o to, że będziecie się dobrze bawić, jesteśmy spokojni – mówi znakomita była polska łyżwiarka.

 

Natalia Czerwonka kilka miesięcy temu ogłosiła zakończenie swojej bogatej kariery sportowej. Dziś jest trenerem w sztabie reprezentacji Polski w short tracku, a Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki popularyzuje nie tylko łyżwiarstwo i wrotkarstwo szybkie, ale przede wszystkim aktywne uprawianie sportu.

 

Pokazowe lekcje z udziałem profesjonalnych trenerów wrotkarstwa odbędą się w środę i czwartek w godzi. 17.30-18.30 oraz w piątek w godz. 16.30-17.30 w Parku im. Jana Pawła II. – Spotykamy się przy Placu Centralnym, gdzie ćwiczą rolkarze i wrotkarze. Mamy wykwalifikowanych trenerów, którzy będą prowadzili zajęcia i pokazywali, jak fantastycznym sportem może być latem wrotkarstwo. Zapraszam wszystkie dzieci do poznania nowego sportu, do dania sobie szansy, by robić coś fantastycznego – mówi Natalia Czerwonka.

 

Oprócz zajęć w poznańskim parku, Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki poprowadzi również zajęcia w pięciu poznańskich szkołach. – Wprawdzie w Poznaniu nie ma sekcji do jazdy szybkiej na rolkach czy łyżwach, ale w naszej Akademii jest sześcioro bardzo zdolnych dzieci z tego miasta, które już odnoszą sukcesy w ogólnopolskich zawodach. Chcemy łyżwiarsko rozruszać miasto, z którego przecież pochodzi medalista olimpijski Janek Szymański. W Polsce jest bardzo wiele takich dzieciaków, które mogą uprawiać wrotkarstwo czy łyżwiarstwo szybkie, ale trzeba im pokazać, jak fajny jest to sport – mówi Czerwonka.

 

 

W Poznaniu lekcje odbędą się w pięciu podstawówkach, gdzie polska medalistka olimpijska z Soczi wraz ze swoim sztabem poprowadzi zajęcia skierowane do uczniów z klas 1-6. – Porozmawiamy oczywiście też o zasadach bezpieczeństwa, kaskach, ochraniaczach, dlaczego są tak ważne, ale będziemy mieli też dla dzieciaków wielką atrakcję, jaką z pewnością będzie medal olimpijski. Każdy z nich będzie mógł sobie zrobić z nim zdjęcie – dodaje była polska łyżwiarka.

 

Warto podkreślić, że Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki organizuje szereg atrakcyjnych zajęć dla młodych pasjonatów sportu. – Mamy wiele ciekawych imprez dla dzieci, m.in. dni dziecka, półkolonie, czy obozy sportowe, na które zapraszamy także wszystkie dzieci z Poznania i całej Wielkopolski. Prowadzimy również cykl zawodów „Od przedszkola po olimpijskie koła” i mam nadzieję, że również zawitamy z nimi do Poznania – wyjaśnia Czerwonka. 

 

Natalia Czerwonka to jedna z najlepszych polskich panczenistek w historii. Jest wicemistrzynią olimpijską z Soczi, a także mistrzostw Europy i świata w biegach drużynowych oraz multimedalistką mistrzostw Polski. Należy do niej rekord Polski na 1500 metrów, a po zakończeniu kariery sportowej została asystentką trenerów w polskiej kadrze w short tracku.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl