Wybierz miasto:

Miasto:

Rekomendacje

Treść...

Pro-sport: Gorąco polecam współprace z Babygo! W mojej opinii, jest to najlepiej promujący portal w całej Polsce. Szerokie zasięgi, rzetelna praca właścicieli, a przede wszystkim włożone serce, pozwala każdej firmie wypromować się na jak najwyższym poziomie. Cenię sobie również szybką i płynną komunikację.
Teatr Szczęście: Współpracujemy z firmą BabyGo od kilku lat. Cechuje ich pełen profesjonalizm, świetny kontakt i skuteczna promocja. Polecamy!
Superminds Academy Kraków: Polecamy współpracę z BabyGo! Profesjonalizm, świetny kontakt, skuteczna promocja, miły kontakt i pełne zaangażowanie w tematy klienta
El Bombo hiszpański dla dzieci: Bardzo polecam współpracę z BabyGo :) Z panią Kasią współpracujemy już od kilku dobrych lat, firma wciąż się rozwija i dla nas powstają coraz to nowsze formy promocji naszej marki. Sprawna i dobra komunikacja. Polecam!
Mania Pływania: Fantastyczna współpraca- świetny kontakt, promocja wśród odbiorców również na portalach społecznościowych. Serdecznie polecamy!

Witam,

Podoba Ci się współpraca z nami? Zostaw swoją rekomendację.

Dziękujemy.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl