Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Jakie są zalety kursu arytmetyki mentalnej online?

Nie czekaj, zapisz dziecko jeszcze dziś! Nie czekaj, zapisz dziecko jeszcze dziś!
Na hasło 10% zniżki na pierwszy miesiąc
10% zniżki na pierwszy miesiąc

Jakie są zalety kursu arytmetyki mentalnej online? 

Rodzice często pytają, jak uzasadnić zapisanie dziecka na internetowy kurs arytmetyki mentalnej. Często pojawiają się obawy, że nie będzie to skuteczne i nie wykaże odpowiedniego zainteresowania u dzieci.


Dlatego wyróżniliśmy 5 najważniejszych zalet nauki online:

 1. Maksymalny komfort dla dziecka. W domu pociecha nie będzie miało żadnych obaw i będzie czuło się spokojnie i pewnie.

 

 2. Wraz z początkiem globalnej pandemii i kwarantanny na pierwszy plan wysunęły się kwestie bezpieczeństwa. Żaden wirus nie jest przenoszony przez akcesoria, dlatego zapotrzebowanie na edukację online gwałtownie rośnie.

 

 3. Online - oznacza dużą oszczędność czasu i energii⚡️ zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Oczywiście zaoszczędzi tez sporo nerwów.

 

 4. Dziecko poznaje i zdobywa wiedzę w dziedzinie nauki. Będzie to bardzo przydatne w przyszłości, ponieważ tylko 30-35% wiedzy i umiejętności w nadchodzących dekadach zostanie przekazanych w tradycyjnej formie offline.

 

 5. Platforma internetowa. Metoda arytmetyki mentalnej Indigo Mental jest niemożliwa bez naszej nowoczesnej platformy internetowej, na której dzieci ćwiczą i odrabiają pracę domową. W trosce o komfort ucznia ulepszyliśmy i dodaliśmy specjalne funkcje, online nie ustępuje tradycyjnym szkoleniom w naszych placówkach. Oczywiście każda rodzina samodzielnie ocenia ryzyko i decyduje, czy wybrać online czy offline.

 

Jednak zauważyliśmy duże zapotrzebowanie na szkolenia online.

 Widzimy dzieci, które lubią ten rodzaj treningu i dobrze sobie radzą. Dlatego nie bój się,- zapisz dziecko na lekcję próbną w formie, która jest Ci osobiście bliższa. 

 

UWAGA !!!!

 

Na hasło: BabyGo, otrzymacie 10% zniżki na zajęcia w pierwszym miesiącu!

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.