Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Dobre pytanie - coaching dla rodziców

8.04.19, 15.04.19, 29.04.19 godz:13 - 16 8.04.19, 15.04.19, 29.04.19 godz:13 - 16
Centrum Inicjatyw Rodzinnych Franciszka Ratajczaka 44, 61-728 Poznań Centrum Inicjatyw Rodzinnych Franciszka Ratajczaka 44, 61-728 Poznań

Zapraszamy na spotkania projektu „Porady w CIR!”

Centrum Inicjatyw Rodzinnych wraz z trenerką Agnieszką Awzan – Spychalską zapraszają na sesje coachingowe dla rodziców – DOBRE PYTANIE!!! Coaching umożliwia wszechstronny rozwój osobisty, może być także świetnym sposobem na wzmacnianie kompetencji rodzicielskich i pogłębianie rodzinnych więzi.

 

Nasza specjalistka to coach, socjolog, pedagog. Od 17 lat zawodowo związana z samorządem lokalnym. Inicjatorka wielu miejskich projektów społecznych i obywatelskich. Praca z ludźmi jest jej pasją, a celem budowanie autentycznych relacji, wzmacnianie motywacji, rozwijanie potencjału i towarzyszenie w zmianie. Prywatnie mama dwóch córek, propagatorka zdrowego stylu życia i odżywiania oraz entuzjastka wszelkich nowinek w tym obszarze.

 

Co zapewni Tobie spotkanie z coachem ?
Jeśli jesteś Rodzicem stale poszerzającym swoje kompetencje i dążącym do bardziej świadomego kształtowania procesu wychowawczego zapraszamy Cię na inspirujące spotkania indywidualne z coachem.

Jeżeli masz poczucie, że trudno rozmawiać Ci z własnym dzieckiem, zamiast zbliżać się do niego - oddalasz lub po prostu chcesz znaleźć sposoby na lepszą komunikację ze swoją pociechą, to coaching jest metodą na wykorzystanie tkwiącego w Waszej rodzinie potencjału.
 Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować cele, by je osiągnąć, jak pozbyć się ograniczających przekonań, tak, aby poczuć się spełnionym rodzicem.

 

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres cir@pcs-poznan.pl, w tytule prosimy zaznaczyć „coaching rodzicielski”, w mailu podać datę, imię, nazwisko i numer telefonu.

O udziale w projekcie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Spotkania skierowane są do członków poznańskich rodzin i odbywają się w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych, w budynku Arkadii przy ul. Ratajczaka 44 (wejście obok Empiku).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.