Wybierz miasto:

Miasto:

Co można robić z dzieckiem nad morzem?

2019-04-04

Wyjazd nad polskie morze od kilku lat staje się bardzo modny. Wiele rodzin wybiera rodzimy Bałtyk zarówno ze względu na jedyny w swoim rodzaju urok Morza Bałtyckiego,  jak i samą ofertę polskich ośrodków i hoteli.  Wybierając się do ośrodka Magra Holiday Club nie trzeba martwić się o pogodę. Co prawda już od kilku lat pogoda nad Bałtykiem w okresie letnim nie zawodzi, jednak nawet w dni pochmurne tutaj dzieci się nie nudzą.

 

 

Już samo powitanie jest bardzo miłe, bowiem każdy mały wczasowicz otrzymuje na ,,Dzień dobry” maskotkę powitalną.  Ośrodek organizuje codzienne gry i zabawy dla dzieci w trzech grupach wiekowych. Zajęcia prowadzone są tematycznie przez wykwalifikowaną kadrę, dzieci wykorzystują do swoich prac przedmioty z recyklingu i skarby znalezione nad morzem, malują, lepią, rysują, śpiewają i grają na instrumentach.  W ramach zajęć odbywają się też turnieje rodzinne, gry plenerowe, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty ceramiczne i literackie. W ofercie ośrodka są też przedstawienia teatralne. Do Magry od lat przyjeżdżają Teatry Lalek z całej Polski, iluzjoniści, artyści estradowi i autorzy książeczek dziecięcych. Cała oferta animacyjna jest w cenie pobytu dla gości ośrodka.

 

Magra Holiday Club to również pionier zawodów i turniejów rodzinnych na plaży. Tradycją stał się już cotygodniowy konkurs na  najładniejszą rzeźbę na plaży. Również zawody pływackie w basenie ośrodka, w których biorą udział całe rodziny to już stały element programu pobytu  na wczasach w Magrze. Sama infrastruktura ośrodka jest  również świetnie przygotowana zarówno na pogodę, jak i niepogodę. Dmuchańce, akcesoria do pływania takie jak okularki, czy deski do pływania, parawany, parasole słoneczne, leżaki umilają beztroski czas, czy to na plaży, czy nad basenem. Wszystkie akcesoria są wypożyczane gratisowo dla Gości ośrodka.

 

Świetlica animacyjna, sala bilardowa, czy w końcu sala sensoryczna dla najmłodszych ,,Magragaskar” to z kolei te części kompleksu, gdzie w razie niepogody dzieci mogą spędzić kreatywnie czas. Pokój zabaw przy jadalni to zmyślnie zaaranżowany pokój dla najmłodszych, gdzie można z dziećmi przeczekać oczekiwanie na posiłek.

 

 

Miejsce spożywania posiłków w Magrze to prawdziwy wzór przyjaznej maluchom  jadalni. Krzesełka dla dzieci, jednorazowe śliniaczki, bezpieczna zastawa, ogólnodostępna mikrofalówka, miksowanie posiłku na życzenie  to tylko początek. Ośrodek w swojej ofercie gastronomicznej ma różnorodne śniadania w formie bufetu oraz codziennie ma inne menu dla dzieci w ramach ciepłej kolacji. Również obiady są bardzo domowe. Można z dzieckiem najpierw przyjść na zupę do jadalni, a potem na drugie danie.  Prawdziwym zrozumieniem jednak ośrodek wykazał się tworząc ofertę dla dzieci na specjalnych dietach. Przy rezerwacji można zgłosić zapotrzebowanie na specjalną dietę i ośrodek nie pobiera dodatkowych opłat za przygotowanie posiłków poza standardowym menu. Również rodzice chwalą Magrę za ofertę gastronomiczną. Wieczory tematyczne: meksykański, włoski, grecki, azjatycki, rybny czy polski tworzą już swoją historię w Magrze.

 

 

Magra pomyślała również o gratisowym parku rowerowym dla swoich wczasowiczów. Goście bezpłatnie mogą wypożyczać rowery w Magrze i organizować sobie wypady rowerowe po okolicy. Wokół ośrodka jest mnóstwo krótszych i dłuższych tras rowerowych. Wybierając się na wycieczkę, można zabrać ze sobą ,,lunch pakiet” przygotowany przez obsługę jako zamiennik posiłku, na którym się  będzie nieobecnym.

A co z tymi maluchami, które nie radzą sobie jeszcze z jazdą rowerową? I tutaj ośrodek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców. W Magrze dzieci mogą nauczyć się pływać, jeździć na rowerze czy grać w badmintona, ośrodek organizuje bowiem indywidualne lekcje nauki z instruktorami 1:1.

 

 

Wczasowicze mają zapewnioną również gratisową pralnię i prasowalnię na terenie ośrodka. Nie trzeba więc zabierać ze sobą tysiąca ubrań, bo ośrodek zadbał o komfort rodziców i jeśli rodzina wyrusza zaraz po wakacjach w Magrze do kolejnego miejsca wakacyjnego, to kwestia brudnych ubrań nie istnieje.

W recepcji ośrodka można wypożyczyć gratisowo gry planszowe i książki. Kredki, flamastry i inne akcesoria plastyczne są natomiast do wypożyczenia zarówno w kawiarni, jak i w sali animacyjnej.

Dla rodziców jest też mnóstwo innych udogodnień. Na życzenie, zupełnie gratisowo pokoje zostają doposażone w podkłady na łóżka, nianie elektroniczne, łóżeczka dla niemowlaków, nocniki, podgrzewacze do butelek, nakładki na WC.

 

 

Ośrodek Magra Holiday Club jest przygotowany w każdym aspekcie na przyjęcie małych Magrowiczów. Pożegnania bywają bardzo łzawe, bo dzieci nie chcą wyjeżdżać z ,,Magry”.  61% gości to stali klienci, którzy corocznie wybierają ośrodek Magra Holiday Club na miejsce swoich polskich wakacji. Wydaje się, że lepszej rekomendacji nie trzeba…

 

www.magraclub.pl

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl