Wybierz miasto:

Miasto:

Kreatywna i ekologiczna zabawa

2021-01-26

Jeśli tak jak my lubicie kreatywne zabawy, koniecznie musicie poznać Kartoniaki.

 

Na długie zimowe wieczory szukaliśmy czegoś, co pozwoli twórczo i kreatywnie zająć naszemu synkowi popołudnie. Trafiliśmy na Kartoniaki, czyli zestaw 5 kartonowych zwierzątek, które należy samodzielnie złożyć i ozdobić. W prawdzie zestaw przeznaczony jest dla dzieci 4+, a nasz synek ma nieco ponad dwa latka, ale również w jego przypadku Kartoniaki były doskonałą zabawą.

Co prawda składaniem musieli zająć się rodzice, ale on z zaciekawieniem obserwował jakie zwierzątko powstanie z tektury, a były to: hipopotam, słoń, myszka, żółw oraz krokodyl, którym najbardziej zachwycone było nasze dziecko.

 

 

Warto dodać, że każde ze zwierzątek ma inny poziom trudności w składaniu, dzięki czemu dzieci mogą ćwiczyć swoje zdolności manualne.

 

Do zestawu Kartoniaków dołączone są naklejki z oczkami oraz sznureczki na ogonki, a także instrukcja do składania zwierzątek. Mimo to zestaw jest bardzo prosty i intuicyjny, a do otrzymania gotowego kartonowego przyjaciela nie potrzeba ani odrobiny kleju, czy nożyczek. Arkusz tektury jest przygotowany do zaginania, a składanie polega na wpinaniu wpinek w przygotowane otwory w tekturze.

 

 

 

Jedyne czego potrzebujemy to materiałów do ozdabiania. Mogą być to pisaki, kredki, plastelina czy też farbki, które u Nas sprawdziły się znakomicie, a zabawa była rewelacyjna.  

 

Tektura z której zrobione są Kartoniaki jest bardzo trwała więc nie musieliśmy się obawiać uszkodzeń w postaci zmoczenia tektury czy wgnieceń.  Brak w niej dodatków chemicznych, co sprawia, że jest ona bezpieczna dla zdrowia dzieci i przyjazna dla środowiska. 

 

Kartoniaki to doskonała zabawa, która sprawiła dużo radości całej naszej rodzinie. Synek miał dużo satysfakcji z malowania zwierzątek, a dodatkowo rozwijał przy tym swoją wyobraźnię sprawność manualną. 

 

Polecamy Kartoniaki wszystkim dzieciom i ich rodzicom!

 

 

Kartoniaki

KARTONIAKI

WWW: http://www.kartoniaki.pl/

E-mail: sklep@kartoniaki.pl

Telefon: 609 085 779

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl