Wybierz miasto:

Miasto:

Niesamowite przygody piesków cziłała

2021-06-15

Całkiem niedawno w nasze ręce wpadła fantastyczna seria książeczek Frida i Przyjaciele Wydawnictwa Blue Butterfly Editions, opowiadających historie niezwykłych piesków cziłała.

 

 

 

Książeczki te przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a nasz synek jest nimi zachwycony. Zawierają ciekawe, oryginalne ilustracje, które zaciekawiają oraz bawią. Poza opowiadaniami w każdej z książeczek znajdziemy wspaniałe gry i łamigłówki, dzięki którym książek nie da się zbyt szybko odłożyć na półkę. Po przeczytaniu historii synek koniecznie musiał rozwiązać zagadki. Ale to nie wszystko. W książeczce znajdziemy również ciekawostki, które mogą zachwycić niejednego malca oraz obrazek do pokolorowania, który nawiązuje do przeczytanej historii. Książeczki napisane są drukiem, który doskonale nadaje się na pierwszą samodzielnie czytaną lekturę.

 

O czym opowiadają książeczki?

 

 

FRIDA I PRZYJACIELE – W KRAINIE NUDY

 

 

To pierwsza książeczka z serii Frida i Przyjaciele, która opowiada historię piesków, którym bardzo nudzi się w domu, więc postanawiają skorzystać z chwili nieuwagi Mamy i zwiedzić blok, w którym mieszkają. To kogo spotkają na swojej drodze, jakie przygody na nich czekają oraz czy trafią same do domu, musicie sami koniecznie przeczytać.

 

FRIDA I PRZYJACIELE – PRZYGODA W AFRYCE

 

 

Pieski cziłała wraz z Mamą, Tatą, Adasiem i Malinką jadą na wakacje do Afryki. Pieski przekonują się, że na safari może być bardzo gorąco, spotkają nieznane dotąd zwierzęta. A czy tutaj będą miały również niesamowite przygody?

 

FRIDA I PRZYJACIELE - JAK PIES Z KOTEM

 

 

Do domu, w którym mieszkają 3 pieski cziłała w odwiedziny przychodzi niezwykły gość jakim jest Kotka Lisiczka.

W tej części dowiecie się między innymi, co może stać się, kiedy zostawimy pieski w domu same z kotem. Czy wszystko skończy się dobrze? Czy pies i kot mogą zostać przyjaciółmi?

 

FRIDA I PRZYJACIELE – WIELKI SEKRET

 

 

Adaś wraca ze szkoły i postanawia zdradzić siostrze i pieskom wielki sekret. Chłopiec opowiada niezwykłą historię, o życiu jakie istnieje na innej planecie. Opowiadanie bardzo pobudza wyobraźnię u dzieci. Nasz Malec jeszcze długo opowiadał historię o tym, co może dziać w kosmosie i jakie stworzenia mogą tam mieszkać. Przyznam, ze sama byłam pod wrażeniem kreatywności autorki.

 

 

                                             

 

Te książki dla dzieci uczą, bawią i na pewno nie pozwolą się nudzić. Bogato ilustrowane zabiorą maluchy w świat pełen pasji, piękna i prawie autentycznych historii, dzięki czemu dzieci, które jeszcze nie potrafią samodzielnie czytać z chęcią będą sięgać po książeczki i układać swoje historii na podstawie obrazków.

Fantastyczne jest to, iż książeczki konsultowane są z psychologiem. Oryginalne, nasycone ciepłem, czasem radosne, a czasem smutne, wypełnione po brzegi rysunkami – uczą empatii i zrozumienia rzeczywistości, jak również poszanowania i miłości do zwierząt.

 

Polecamy je wszystkim małym i troszeczkę większym czytelnikom :)

A znajdziecie je >>TUTAJ<<

 

 

Blue Butterfly Editions - Książki i Sztuka z Duszą

BLUE BUTTERFLY EDITIONS - KSIĄŻKI I SZTUKA Z DUSZĄ

 

WWW: http://www.bluebutterflyeditions.eu/

E-mail: bookstore@bluebutterflyeditions.eu

Telefon: 666 387 174

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl