Wybierz miasto:

Miasto:

Nowości od Puzzelmania

2022-02-01

Puzzelmania to niezwykły sklep internetowy, w którym znajdziecie zabawki edukacyjne będące połączeniem puzzli, układanek i klocków, które cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania. My mieliśmy możliwość zapoznać się już z kilkoma, o których pisaliśmy tutaj, oraz tu, natomiast teraz pojawiły się również wspaniałe nowości, które koniecznie musicie poznać:

 

 

 

Układanka matematyczna

 

 

 

Ta układanka to doskonały sposób, aby ćwiczyć u dziecka  umiejętność uczenia się i myślenia według zasad matematycznych. Poprzez zabawę maluch ćwiczy orientację przestrzenną, układa obrazki układanki w odpowiednie miejsca na wzorze matrycy. Uczy się o rozmiarze, pozycji miejsca, kombinacjach kolorystycznych i ilościach.

 

 

Znajdziecie ją tutaj

 

 

Ucz się o zawodach

 

 

Dzięki układance Ucz się o zawodach  dziecko doskonali umiejętność rozpoznania i dopasowania obrazków do odpowiednich wykonywanych zawodów. Dopasowuje elementy układanki do odpowiadających im zawodów. W trakcie zabawy dowiaduje się więcej o zawodach i ćwiczy słownictwo i umiejętności motoryczne.

Kawałki układanki można łączyć w dowolne sposób, pozwalający na komponowanie wielu różnych historii.

 

Układankę znajdziecie tutaj 

 

 

Rozpoznaj emocje

 

 

 

Emocje to coś, co bywa dla dziecka nie do końca zrozumiałe, nie zawsze potrafi je odpowiednia nazwać, czy też rozróżnić. Z układanką

Rozpoznaj emocje stanie się to zdecydowanie prostsze! Zabawa polega na szukaniu odpowiednich sytuacji dla każdej emocji.
Czyniąc to, maluch ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie 4 podstawowych emocji: radość, strach, złość i smutek. 

 

Znajdziecie ją tutaj

 

 

4 pory roku

 

 

4 pory roku to obrazowe poznanie zmian jakie następują w cyklu rocznym ziemi. Dziecko  uczy się o cechach jakie wyróżniają :  wiosnę, lato, jesień i zimę oraz poszerza swoje słownictwo.

 

Układankę znajdziecie tutaj

 

Dopasuj długość

 

 

 

Ta układanka uczy malucha mierzenia i porównywania długości. Dziecko wypełnia drogę, umieszczając klocki o różnej długości w tablicy wzoru. Ćwiczy dopasowywanie, mierzenie, porównywanie, i zamianę długości, a kto pierwszy wypełni tablicę wzoru, ten wygrywa grę.

 

 

Znajdziecie ją tutaj

 

 

Zasznuruj buty

 

 

 

Większość Przedszkolaków miewa trudności z nauką wiązania sznurówek. Dla niektórych może być to frustrujące i uniemożliwiające samodzielnie założenie bucików. Z pewnością zabawa Zasznuruj buty znacznie ułatwi maluchowi tę sztukę. Dodatkowo to nauka wiązania butów na różne sposoby.  Dziecko sznuruje but wg. przykładowego obrazka  z karty wzorów, albo wymyśla własne wzory. Ćwiczy
umiejętności motoryczne poprzez nawlekanie sznurowadeł. Ostrożnie patrzy w lewo, w prawo, w górę i w dół, aby ćwiczyć przestrzennie umiejętności.

 

Zasznuruj buty znajdziecie tutaj

 

 

Układanki te przeniosą Wasze dziecko w świat kolorowej zabawy, w trakcie której będzie zdobywało nowe, wspaniałe umiejętności.

 

 

Warto dodać, że wszystkie wyszystkie wymienione układanki posiadają  Europejską dyrektywa w sprawie bezpieczeństwa zabawek :) 

PUZZELMANIA

WWW: http://www.puzzelmania.pl/

E-mail: biuro@puzzelmania.pl

Telefon: 695 600 239

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl