Wybierz miasto:

Miasto:

Plac zabaw w domu? Pewnie, że tak!

2021-02-11

Dobrze wiemy jak dzieci kochają place zabaw, a posiadanie takiego we własnym domu to dopiero ogrom radości. Dlatego przedstawiamy Wam fantastyczny zestaw Drewnianej Drabinki ze zjeżdżalnią od firmy JUUPI.

 

 

 

Drewniana drabinka z uchwytami JUUPI to nieodzowny element domowego placu zabaw. Zarówno jako pojedynczy element jak i część zestawu doskonale pobudza do aktywności. Produkt zgodny z nauką Montessori i Emily Pikler, dzięki czemu wspomaga wszechstronny rozwój Twojego dziecka. Wraz z bujakiem oraz zjeżdżalnią tworzy wielofunkcyjny zestaw dzięki czemu rozbudza kreatywność młodych odkrywców, a zabawa nie ma końca.

 

 

Drabinka sportowa dla dzieci JUUPI wspomaga rozwój motoryczny dzieci, polecana do zwiększania sprawności dzieci od 12 miesiąca życia. Drabinka sportowa zapewni rozwój fizyczny dziecka w trakcie zabaw w domu i ogrodzie. Drabinka posiada opcję szybkiego składania dzięki czemu zajmuje dość mało miejsca w pomieszczeniu, co jest zdecydowaną jej zaletą. Regularne ćwiczenia na drabince przyczynią się do rozwoju różnych grup mięśni, elastyczności kręgosłupa i stawów. Polecana dla dzieci aby wzmocnić ich więzadła i ścięgna, żeby mogły cieszyć się dobrą formą fizyczną w przyszłości.

Drabinka wzbogacona o rączki, stanowi jeszcze bezpieczniejszą formę zabawy. Dziecko nie tylko ma możliwość przytrzymania się za wygodne i ergonomiczne rączki, ale również na samym szczycie drabinki jest chronione przed ewentualnym zsunięciem. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze zjeżdża centralną częścią zjeżdżalni. 

Każdy element został wykończyliśmy tak, aby był bezpieczny dla małych i dużych użytkowników. Najlepsza jakość materiałów gwarantuje solidność i trwałość. Wszystkie elementy firma JUUPI wykonała w swojej pracowni. Najnowsze technologie obróbki oraz ręczne wykończenie gwarantują najwyższą jakość produktu, sam montaż również nie przysparza kłopotu.


Zestaw drewnianej drabinki ze zjeżdżalnią rekomendowany jest dla dzieci od 1 do 6 lat.

Prawda, że brzmi znakomicie?

 

 

 

Więcej na temat drewnianej drabinki z uchwytami JUUPI znajdziecie na stronie:
https://juupi.pl/pl/produkt/zestaw-drabinka-z-uchwytami-drewniana-juupi-2-in-1-zjezdzalnia/

 

 

 

Juupi

JUUPI

WWW: http://www.juupi.pl/

E-mail: kontakt@juupi.pl

Telefon: 607 135 955

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl