Wybierz miasto:

Miasto:

Juupi

Telefon:
Pokaż numer

JUUPI to kreatywne zabawki i mebelki dla dzieci. Produkty ponadczasowe, solidne i z drewna. Zabawki, które się nie nudzą.

 

Dla nas najważniejsze jest, aby dzieci dorastały w bezpiecznym otoczeniu, spędzając dużo czasu z osobami, które je kochają. Dlatego też powstała marka JUUPI.

Stworzyliśmy domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Każdy z Was może dostosować konfigurację i skład wszechstronnego placu zabaw tak, aby najlepiej odpowiadał bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

 

 

Dzieci, od narodzin, przez długie lata oczekują od swoich rodziców i środowiska przede wszystkim stymulacji. Prawidłowy rozwój fizyczny wspomaga dojrzewanie całego organizmu, również układu nerwowego. Z myślą o wspieraniu prawidłowego rozwoju naszych dzieci, skupiliśmy swoją uwagę na bujaniu, wspinaniu, bezpiecznym funkcjonowaniu w otoczeniu dorosłych. Stąd niedługa była droga do powstania bujaka, drabinki, pomocnika, regału-domku.. kolejne projekty już są w drodze. Taka zabawa daje niemowlakowi i przedszkolakowi stymulację do pokonywania kolejnych etapów jego rozwoju.

Zintegrowany rozwój na trzech poziomach: intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym jest dla nas motorem wszystkich działań.

Każdy element bujaka wykonany jest z najlepszych surowców, tj. wysokiej jakości drewna – 100 % sklejki brzozowej. Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie. Jest też odporny na warunki atmosferyczne.

Wieloetapowy proces wykańczania produktów JUUPI gwarantuje estetykę, solidność i trwałość.

Nie zapominaj o sobie! Ty także możesz się zapomnieć i wpaść w „dziecięcy” wir zabawy… JUUPI!

Napisz opinię o "Juupi"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl