Wybierz miasto:

Miasto:

Chochołowskie Termy

Adres:
Chochołów 400 34-513 Chochołów
Telefon:
Pokaż numer

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.  

 

Chochołowskie termy są w pełni gotowe na przyjęcie nawet najmłodszych Gości. W kasach biletowych bezpłatnie można wypożyczyć wózek, który umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. W szatniach jest wydzielona strefa tzn "szatnia rodzinna" z przewijakami w każdej przebieralni. W strefie basenowej znajdują się dwa wewnętrzne place zabaw, wyścielone materiałem antypoślizgowym, a woda w nieckach wynosi zaledwie 30 cm, dwie wewnętrzne zjeżdżalnie dla nieco starszych dzieci oraz Akwarium -  suchy plac zabaw, dwie zjeżdżalnie pontonowe . W okresie letnim do dyspozycji naszych najmłodszych Gości jest zewnętrzny plac zabaw, basen - statek piracki, dmuchany plac zabaw.

 

 

Chochołowskie Termy to aktualnie największy obiekt termalny w Polsce. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie, relaks w jacuzzi, poranny trening w basenie pływacki, odprężenie w Chochołowskim SPA  lub czerpanie korzyści ze strefy leczniczej. 

 

 

Napisz opinię o "Chochołowskie Termy"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl