Wybierz miasto:

Miasto:

NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA

Adres:
Balzera 21d, 34-500 Zakopane, Polska
Telefon:
Pokaż numer

Nosalowy Dwór to doskonały Hotel dla rodzin z dziećmi. Dzięki wielu udogodnieniom dzieci w każdym wieku będą miały zapewnione liczne atrakcje, a rodzice będą mogli zaznać wypoczynku bez zmartwień o pociechy. Dbamy o to, aby nasi Goście czuli się u nas doskonale bez  względu na wiek. 

 

 

Mali Goście są u nas zawsze mile widziani. To Hotel przyjazny dzieciom w górach - w zależności od sezonu pobyt dzieci do lat 3 jest bezpłatny, a w pakietach pobytowych nawet sześciolatki mogą liczyć na darmowe noclegi. Oprócz tego gwarantujemy możliwość dostawki łóżeczek dla maluchów do pokoi, a także wypożyczenia wózków w hotelu. Dodatkowo w strefie basenowej przygotowaliśmy specjalną, płytką strefę dla najmłodszych.

 

 

Animacje

DOSKONAŁA ZABAWA

Zależy nam szczególnie na naszych najmłodszych Gościach, dlatego specjalnie dla nich udostępniamy tematyczne zabawy i animacje, prowadzimy również opiekę nad maluchami. Zajęcia prowadzone są pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy swoim zaangażowaniem zostają doceniani przez Gości.

 

Kreatywne warsztaty

ZABAWA I NAUKA

Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje biorąc udział kreatywnych warsztatach chemicznych czy zajęciach z robotyki, czerpiąc z tego dużo frajdy. Warsztaty łączą elementy zabawy z nauką i angażują uczestników do twórczego myślenia.

 

 

Wieczór ze sztuką

PRZESTRZEŃ DLA TALENTÓW

Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które chcą spędzić czas tworząc wspólnie niepowtarzalne "dzieła sztuki". Uczestnicy mają możliwość rozwijania malarskich pasji i realizowania swoich najbardziej wybitnych pomysłów.

 

Zumba Kids

FITNESS DLA NAJMŁODSZYCH

Zumba Kids to wspaniałe połączenie tańca z gimnastyką. Mali uczestnicy mają okazję poznać podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, reggaeton czy hip-hop, rozwijając aktywność fizyczną i wkraczając w świat wspaniałej zabawy, muzyki i energetyzującej atmosfery.

 

Napisz opinię o "NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl