Wybierz miasto:

Miasto:

Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom- Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA

Wiek: 0-1, 1-2, 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15, 15-18

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA to obiekt położony wśród lasów Puszczy Piskiej, na 5 hektarach przepięknego ogrodu i bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany - które stanowią Wrota Mazur. Miejsce to zostało wyróżnione przez Portal Rodzinny BabyGo jako Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom, ponieważ:

 

Hotel Mazurski Raj  jest usytuowany w otoczeniu natury, co sprzyja spędzaniu czasu  na świeżym powietrzu. Bliskość plaży, możliwość wypożyczenia rowerów, kajaków czy rowerów wodnych powoduje że wypoczynek tutaj jest bardzo urozmaicony i żaden gość nawet ten najmniejszy nie będzie się nudzić.

 

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA jest to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek. W Hotelu Mazurski Raj znajduje się bardzo dużo atrakcji dla dzieci, dzięki którym dzieci radośnie i ciekawie spędzą czas.

 

Wśród atrakcji dla dzieci można wyróżnić:

 

JUNIOR CLUB- miejsce bogato wyposażone w zabawki i gry, które sprawi, że każde dziecko zatraci się tam w cudownej zabawie.

Wyposażenie Junior: gry planszowe, zabawki mechaniczne, zabawki pluszowe, zabawki edukacyjne, szachy, książeczki, pufy, materace.

 

PLAC ZABAW-Dla dzieci preferujących zabawę na świeżym powietrzu w hotelowym ogrodzie znajduje się plac zabaw, gdzie znaleźć można domek ze zjeżdżalnią, huśtawki czy piaskownicę.

 

ZAJĘCIA Z ANIMATORAMI

Niemal każda oferta specjalna hotelu zawiera w cenie zajęcia z animatorami dla dzieci. Tego typu zajęcia to gwarancja profesjonalnej opieki i rewelacyjnej zabawy. W programie (w zależności od oferty):

 • zabawy integracyjne,

 • zabawy w plenerze,

 • zumba kids,
 • warsztaty plastyczne,

 • karaoke,
 • mini disco z malowaniem buziek,
 • pokazy baniek dymnych i ogniowych,

 • zamykanie w bańce,

 • wizyta żywej maskotki
 • i inne...

 

W Hotelu Mazurski Raj organizowane są również półkolonie żeglarskie dla dzieci. Są to pięciodniowe turnusy nauki żeglowania dla dzieci w wieku 8-14 lat. W programie: nauka pływania na Optymistach i w załogach na jachtach kabinowych, rejsy motorówką, ciąganie na bananie, wspólne budowanie tratwy ratunkowej, nauka węzłów, poszukiwanie skarbu na wyspie kormoranów.

 

W Hotelu organizowane są różne uroczystości, które urozmaicają pobyt gościom, nawet tym najmniejszym. Do takich imprez należą m.in.:

 • Halloween- specjalnie na tę okazję stworzony został niepowtarzalny pakiet, przepełniony atrakcjami i zapewniający wszystkim fantastyczną zabawę i wspomnienia nie do zapomnienia! W programie nie może też zabraknąć Balu Halloween, gdzie podczas kolacji królują potrawy z dyni. 

 • Andrzejki- czarujący weekend pełen magii i wróżb. Piękne dekoracje, pokaz iluzji i lanie wosku, to wszystko sprawia, że Goście podczas Balu Andrzejkowego bawią się naprawdę dobrze.

 • Święto Ziemniaka-piękne jesienne dekoracje, wyśmienite ziemniaczane potrawy i mnóstwo atrakcji. Gorący jesienny weekend, wzbogacony o pokazy ognia, wspólne ogniska i ogrom zabawy. 

Wypoczynek w Hotelu Mazurski Raj sprzyja spędzaniu czasu w gronie rodzinnym.

 

 

  Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA

Piaski 5, 12-220 Ruciane Nida

http://www.mazurskiraj.pl

recepcja@mraj.pl

+48 87 425 21 00

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl