Wybierz miasto:

Miasto:

Mała Stopa- film animowany dla dzieci(recenzja)

2019-01-07

Zastanawiacie się na co zabrać do kina dziecko? Sami też chcecie odpocząć i zrelaksować się przy jakiejś fajnej animacji? To fantastycznie, bo Portal BabyGo ma dla Was coś ciekawego.

 

"Mała stopa" to jedna z lepszych bajek animowanych tego sezonu. Wywrócona do góry nogami historia porywa lekkością komediowych sytuacji i przenosi nas do świata Yeti, który jest przemiłym, zabawnym stworem. Ma na imię Migo i spotyka na swojej drodze legendarną Małą Stopę, czyli człowieka. Wyrusza w podróż, by dowiedzieć się o niej wszystkiego.

“Mała Stopa” to trójwymiarowa animacja. Jesteśmy rodzicami, więc przez kilka ostatnich lat obejrzeliśmy chyba wszystkie tego typu filmy, potrafimy więc docenić zarówno jakość samej grafiki, jak również prowadzenia historii. Nowy obrazek studia Warner Bros jest doskonałym przykładem tego, jak powinno się robić animacje dla dzieciaków, przy których świetnie bawić się będą również rodzice.

 

 

Pod płaszczykiem zabawnej opowieści o śnieżnych ludziach zamieszkujących Himalaje kryje się wiele strzałów celnie punktujących nasze społeczeństwo. Bezmyślne podążanie za mitycznymi prawami, stawianie siebie w centrum wszechświata i strach przed poznawaniem “nowego”. Tak odbiorą ten film dorośli, dzieciaki skupią się raczej wyłącznie na zabawnej i wciągającej opowieści. Nie ma tu żenujących żartów, przemocy i nieodpowiednich scen. Są za to sympatyczni bohaterowie, pozytywny przekaz i świetna animacja, która może nie stara się rewolucjonizować gatunku, prezentuje jednak najwyższy poziom – zarówno w warstwie wideo, jak i audio. Jeśli szukacie fajnej “bajki” na popołudnie z dzieciakami, Mała Stopa będzie w sam raz. My bawiliśmy się świetnie.

 

Zapraszamy do kin:)

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl