Wybierz miasto:

Miasto:

„Krzysiu, gdzie jesteś?”- recenzja filmu

2018-09-23

 

Kubuś Puchatek - każdy z nas go zna. Zabawny, refleksyjny, który na pociechę serwuje nam pełno cudownych, prostych słów. W bajce „Krzysiu, gdzie jesteś?”historia wybiega w przyszłość. Krzyś zostawia stumilowy las i gromadkę swoich przyjaciół i wyrusza w dalszą drogę- do szkoły, później na wojnę, a potem zakłada rodzinę. Staje się dorosły, odpowiada nie tylko za swoją rodzinę, ale też za innych pracowników w firmie, w której pracuje. Przygnieciony obowiązkami nie ma czasu dla swoich najbliższych, zapomina o radości, śmiechu i o zabawie.

Film niewątpliwie wzrusza, poprawia humor, chwyta mocno za serce.

 

 

Oglądając film miałam wrażenie, że jest on bardziej dla dorosłych niż dla dzieci. Został uwypuklony problem większości rodziców. Jak pozostać w żywym kontakcie ze swoim dzieckiem? Jak nie utracić radości życia mimo piętrzących się kłopotów? Jak nie zgubić swojego Kubusia?

Uważam, ze wszystkim nam dorosłym brakuje beztroskości. 

Ja tą bajkę potraktowałam bardzo osobiście i uważam, że każdy rodzic powinien ją obejrzeć. Może pomoże ona wprowadzić w życie trochę zmian, dzięki którym stanie się ono bardziej wesołe. Może ktoś dzięki bajce odnajdzie na nowo siebie. Bardzo mocno w to wierzę. 

 

Zapraszamy do kin:

 

 

https://www.cinema-city.pl

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl