Wybierz miasto:

Miasto:

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia

Adres:
ul. Wadowicka 167 34-120 Inwałd
Telefon:
Pokaż numer

Zapraszamy do Parku, w którym królują dinozaury. W malowniczych plenerach Dinolandii miłośnicy tych niezwykłych stworzeń zobaczą wyjątkowy zestaw różnej wielkości figur dinozaurów, ichtiozaurów, pterozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, dzięki czemu każdy nasz Gość przeniesie się do odległej ery mezozoicznej i pozna groźnego Tyranozaura Rexa, długoszyjnego Diplodoka, Stegozaura z mózgiem wielkości orzecha włoskiego, czy też najmniejszego z dinozaurów Kompsognata.
Wizyta w Dinolandii to świetny sposób na wędrówkę w czasie w towarzystwie mezozoicznych gadów.

 

Dinolandia to idealne miejsce na świetną zabawę. W Parku można nie tylko poznać najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli mezozoicznych stworzeń ale również zostać paleontologiem odkopującym szkielet wielkiego dinozaura, pokonać park linowy i DinoBazy czy też wspiąć się na Ścianę Wspinaczkową i obserwować świat z góry, niczym długoszyjny Diplodok. Każdy kto odwiedzi Dinolandię powinien również wejść do Jaskini Tajemnic, której ciemne korytarze prowadzą do… Najlepiej przekonać się samemu. Na Gości czeka aż 30 gwarantujących świetną zabawę atrakcji. Jest w czym wybierać – basen kulkowy, dmuchana zjeżdżalnia, euro bungee, kolejka pirat czy też rodzinna gra w minigolfa.

W Dinolandii świetna zabawa gwarantowana!

 

Napisz opinię o "Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl