Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Stolarnia-Pracownia Działań Twórczych

Adres:
Swarzędz ul. Rynek 21
Telefon:
501 428 903

Pracownia Działań Twórczych - to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach i dziadkach . Wspieramy aktywności  twórcze dzieci, organizujemy wydarzenia wspierające relacje rodzinne, tworzymy przestrzeń przyjazną dla mam i rodziców. Organizujemy zajęcia twórcze dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół, a także rodzinne spotkania. 

 

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI:

 

- Gliniankowe spotkania - zajęcia dla małych dzieci od dwóch lat, jak i dzieci o wiele starszych oraz dorosłych, których wspieranie celem jest    małej motoryki oraz rozwoju kompetencji interpersonalnych poprzez kształtowanie przestrzeni, zabawę faktura oraz rozwój procesu twórczego.

 

- Zajęcia dla dzieci i młodzieży z rysunku i malarstwa 

- Teatr Opowieści - zajęcia plastyczno edukacyjne połączone z opowieściami z całego świata 

- Urodziny, imieniny dla dzieci - twórcze świętowanie

-Zajęcia ceramiczne- stanowi połączenie twórczości plastycznej z terapią zajęciową. Glina jest materiałem magicznym, tak samo prymitywnym co i szlachetnym. Można w niej wyrazić siebie, swoje uczucia, swoje marzenia.

- Sprawna rączka - zajęcia skierowane dla najmłodszych wraz z  rodzicami. Na warsztatach pokazujemy jak bawić się przez pracę w glinie, aby osiągać wymiar twórczy i terapeutyczny i tym samym wspomagać rozwój manualny dzieci.

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH:

 

 - zajęci ceramiczne- stanowi połączenie twórczości plastycznej z terapią zajęciową. Glina jest materiałem magicznym, tak samo prymitywnym co i szlachetnym. Można w niej wyrazić siebie, swoje uczucia, swoje marzenia.

 - gry i zabawy - gry i zabawy logiczno-matematyczne rozwijające zdolności kreatywnego, abstrakcyjnego, logicznego i matematycznego myślenia. Gry tradycyjne i współczesne.

 - tańce orientalne- dla zdrowia, przyjemności i radości. Tańce orientalne BOLLYWOOD & BELLY DANCE - mnóstwo korzyści dla ciała, umysłu i ducha;- uwolnienie ciała od stresu i napięć w ciele 

 - spotkania integracyjne

 

ZAPRASZAMY !!

Napisz opinię o "Stolarnia-Pracownia Działań Twórczych"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.