Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zaprogramowani.com

Adres:
Zielona Góra ul. Sienkiewicza 36 Europejska Szkoła Podstawowa dr Rahn
Godziny:
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota - niedziela: 10:00 - 16:00
Telefon:
608 028 852 lub 696-094

Zaprogramowani.com to profesjonalna szkoła programowania. Oferujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nasze zajęcia stwarzają doskonałą okazję dla dzieci w każdym wieku, a poziom dostosowany jest do ich wiedzy. Uczniowie pod okiem fachowej kadry poznają tajniki tworzenia własnych gier, programów i aplikacji, uczą się, jak projektować grafiki i animacje. Krok po kroku wchodzą w świat programowania i nawet nie zauważą, kiedy staną się prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

 

Warsztaty programowania dla młodzieży to świetny pomysł na zajęcia pozaszkolne dla Twojego dziecka, zwłaszcza, że nasza szkoła to nie jednorazowy kurs, zajęcia można kontynuować w kolejnych latach.

Przychodząc na zajęcia dydaktyczne organizowane przez Zaprogramowani.com uczeń zaczyna naukę na poziomie podstawowym zdobywając elementarne umiejętności. Otrzymuje certyfikat ukończenia kursu, ale w kolejnych latach ma możliwość podnoszenia kwalifikacji na coraz wyższych poziomach. Zapraszamy na półtoragodzinne zajęcia komputerowe dla dzieci raz w tygodniu. Sprawimy, że czas spędzony przed komputerem nie będzie stracony, ale dobrze i bezpiecznie wykorzystany.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą kursów online, zarówno semestralnych, jak i sezonowych.

Napisz opinię o "Zaprogramowani.com"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.