Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom- Elikart M

Region: Podgórze
Wiek: 6-7, 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15, 15-18

Elikart M to tor gokartowy. Jego siedziba to Podgórze, a konkretnie ul. Gromadzka 66. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Elikart M  jako Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom.

 

Dlaczego tor gokartowy to odpowiednie miejsce dla rodzin?

 

Jeśli uważacie, że atrakcja jaką jest jazda gokartem przeznaczona jest tylko dla dorosłych serdecznie zapraszamy na tor gokartowy ElikartM, zobaczycie, że jest to świetna zabawa dla całej rodziny.

            Świadczyć o tym mogą liczne grupy rodziców z dziećmi, które odwiedzają tor zazwyczaj w weekend. Jednak, aby móc rozpocząć swą przygodę z gokartami należy spełnić kilka warunków:

- dzieci poniżej 18 r.ż. zawsze muszą być pod opieką osoby pełnoletniej (wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna)

- aby samodzielnie móc odbyć przejażdżkę dziecko musi posiadać min 120 cm wzrostu

 

 

Na torze ElikartM najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo, dlatego rodzice z dziećmi rezerwując termin mają pewność, że nikt poza nimi nie będzie korzystał z toru w tym samym czasie. Przed jazdą obsługa zawsze udziela przeszkolenia w zakresie bezpieczeństwa i techniki jazdy. Dodatkowo zapewniamy niezbędny sprzęt przeznaczony do uprawiania bezpiecznego kartingu w postaci kasków oraz kołnierzy ochronnych na szyję.

 

Najlepiej w ElikartM spróbować pierwszej jazdy jak najwcześniej, jednak tak naprawdę każdy wiek jest idealny do rozpoczęcia treningów. Nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży to wspaniała okazja do poznania z techniki jazdy, wypracowania prawidłowych nawyków oraz odruchów, które w późniejszym czasie ułatwią im naukę jazdy samochodem.

W ofercie toru można znaleźć odrębną ofertę dla grup- kartingowe urodziny. Jest to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcieliby zorganizować nietypowe urodziny dla swoich pociech. Być może będzie to pierwszy krok do rozbudzenia pasji motoryzacyjnej dziecka.

 

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu wolnego w gronie rodzinnym na torze ElikartM przy ul. Gromadzkiej!

 

 

 

Tor gokartowy Elikart M

TOR GOKARTOWY ELIKART M

  Gromadzka 66, 30-719 Kraków   http://elikart.pl/   535 005 467

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl