O nas

Jesteśmy unikalnym, lokalnym krakowskim portalem zajmującym się ofertami dla rodziców, dzieci i młodzieży. Dbamy o to, by każdy z rodziców znalazł dla siebie idealną ofertę, która skierowana będzie zarówno na ciekawy czas spędzony z dzieckiem, jak i na relaks i garść informacji dla samych rodziców. Dzięki Interaktywnej Mapie dla Dzieci i Rodziców ten cel staje się jeszcze bliższy. Skupiamy się na danych rejonach Krakowa i na promocji firm w danej lokalizacji, by przybliżyć rodzicom ofertę z ich okolicy.

Bardzo często promujemy bezpłatne zajęcia i wydarzenia w Krakowie, by zapoznać rodziców i dzieci z ofertą zajęć dostępną na rynku. Dodatkowo sami organizujemy bezpłatne wydarzenia dla dzieci i rodziców, by przybliżyć ofertę firm w bezpośredniej relacji. Już wkrótce szykujemy wydarzenie z okazji Dnia Dziecka! Śledźcie nas na bieżąco, by wziąć udział w naszym wydarzeniu.

To rodzice tworzą tą społeczność, w której każda opinia ma znaczenie, dlatego gorąco zachęcamy do dzieleniem się swoimi doświadczeniami. Portal BabyGo.pl to rodzinny portal krakowski, który tworzy społeczność rodzinną, inicjuje akcje społeczne, przybliża rodzicom lokalny rynek usług i zbliża do siebie rodziców.

Zależy Nam, by Rodzic miał wiarygodne i sprawdzone informacje, dlatego na bieżąco informujemy o jakości usług danej firmy, o aktualnych wydarzeniach w Krakowie, warsztatach czy zajęciach.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.