Wybierz miasto:

Miasto:

Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom- FLOW Szkoła Pływania Niemowląt i Małych dzieci

Wiek:

FLOW Szkoła Pływania Niemowląt i Małych dzieci to wyjątkowa szkoła pływania dla dzieci - Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom, które prowadzi zajęcia w 3 miejscach Krakowie: Basen AWF, Park Wodny, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił FLOW  jako Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom, ponieważ:

 

 

---Program FLOW podzielony jest na kilka etapów nauczania. Lekcje są dedykowane dla poszczególnych grup wiekowych, względem których dobierane są ćwiczenia odpowiadające potrzebom i możliwościom ruchowym dziecka na danym etapie jego rozwoju.

Opanowywanie kolejnych umiejętności następuje w tempie odpowiednim dla dziecka, które zachęcane jest do postępów, bez nacisków.

 

--Ich  program jest wynikiem wielu lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć dla małych dzieci oraz wiedzy zdobytej podczas zagranicznych kursów u pionierów zajęć ruchowych w wodzie dla niemowląt i małych dzieci.

 

---Śpiewają piosenki i wykorzystują zabawki, ale zabawa nie jest celem zajęć, a środkiem. Starają się, żeby w trakcie zajęć dziecko maksymalnie wykorzystało czas na zdobywanie umiejętności i samodzielności w wodzie.

 

 

---Uczą oswojenia z wodą i nauki podstawowych umiejętności, takich jak: prawidłowe ułożenie ciała w wodzie, wyczucie balansu, kontrola oddechu, bezstresowe zanurzanie pod wodę, praca nóg i rąk, orientacja pod wodą

 

--Prowadzą wyłącznie zajęcia dla niemowląt i małych dzieci – wąska specjalizacja sprawia, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie

 

---Stosują autorski program nastawiony na osiąganie konkretnych umiejętności pływackich, a nie tylko zabawę

 

--Mają autorski program, który obejmuje również ćwiczenia rehabilitacyjne z koncepcji Halliwick

 

 

 

FLOW SZKOŁA PŁYWANIA DZIECI I NIEMOWLĄT 

 

 

https://www.niemowleplywanie.pl

 

 

biuro@niemowleplywanie.pl  

 

 

516 760 609

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl