Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom-Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

Region: Krowodrza
Wiek: 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15, 15-18

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego to niezwykłe miejsce dla dzieci i rodziców zlokalizowane w Krakowie przy ul.Racławickiej 26.

Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Krakowski Klub Karate Tradycyjnego  jako Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom, ponieważ:

 

-Krakowski Klub Karate Tradycyjnego to wyjątkowe miejsce, którego założycielem jest wielokrotny Mistrz świata, Europy i Polski, czołowy zawodnik kadry narodowej- Rafał Wajda.

 

 

-w Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego trenerami są utytułowani karatecy  i oddani młodzieży instruktorzy, a Uczniowie senseia Rafała Wajdy nie schodzą z podium na mistrzostwach świata, Europy i od lat nie oddają Pucharu Polski!

 

- Karate tradycyjne to dziedzina sportu, dzięki której Wasze dzieci nauczą się  dyscypliny, etykiety, pomagania słabszym oraz szacunku dla starszych. Regularne treningi zapewniają sprawność fizyczną, koordynację, pewność siebie, panowanie nad emocjami.

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego trenerami są utytułowani karatecy i oddani młodzieży instruktorzy, których praca daje wymierne efekty. Karate tradycyjne to nieznające ograniczeń przekraczanie granic swoich możliwości. Osiąganie kolejnych stopni w hierarchii sportowej jest ważne, ale o wiele bardziej cieszy nieustanny rozwój ciała i ducha.

 

 

- w Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego prowadzone są zajęcia Karate Tradycyjnego Shotokan dla wszystkich grup wiekowych- dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkim (a szczególnie tatom i mamom) którzy kiedyś trenowali sporty walki i chcą wrócić na matę możemy dać szansę! 

 

-Krakowski Klub Karate Tradycyjnego  daje możliwość wyjazdów na wakacyjne i zimowe obozy oraz różnego rodzaju szkolenia i seminaria z najlepszymi ternarami karate na świecie.

- Zapisy do wszystkich grup treningowych w Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego odbywają się przez cały rok.

 

 

 Krakowski Klub Karate Tradycyjnego to miejsce, które polecamy wszystkim dzieciom i rodzicom.

 

 

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

ul.Racławicka 26, 30-075 Kraków,

http://www.karatekrakow.pl 

biuro@karatekrakow.pl

606 248 108

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.