Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

NOWOŚĆ w Warsztatolandii- Grota Solna w Zielonkach

Grota Solna w Zielonkach– niecodzienna zabawa i edukacja podczas warsztatów kreatywnych, ale przede wszystkim bardzo duża dawka zdrowia.

 

 

WARSZTATY DLA DZIECI

  • AKTYWNE rozwijają szybkość, zwinność, umiejętność pracy w grupie. Idealny sposób na rozładowanie napięcia, stresu, a nawet agresji u dziecka. Warsztaty aktywne poszerzają światopogląd i uczą wzajemnego zrozumienia.

U nas, to : zumba, tennis, ninja warrior, siłownia, basen, piesze wycieczki.

  • KREATYWNE DIY pozwalają wyrazić swoje emocje i uczucia, rozwijają świadomość i wrażliwość u dziecka, a także sprawność manualną, motorykę. Mnóstwo sensoryki, pełne skupienie i koncentracja oraz cierpliwość nieustannie towarzyszą każdemu dziecku podczas każdego warsztatu.
  • NAUKOWE pobudzają niezaspokojoną ciekawość świata, a to za sprawą spektakularnych eksperymentów i doświadczeń. Fascynujący świat chemii i fizyki podany w wykwintny sposób nie tylko uczy ale i doskonale bawi. A przyjazna i nowoczesna technologia pomaga w mądrym rozwoju czy to językowym, czy też technologicznym.

Jedynie u nas możliwe jest spotkanie z robotem EMYS’em

 

 

Tego jeszcze nie było! To nowość, która warta jest sprawdzenia przez każdego rodzica z dzieckiem. Być może , to jest coś, co Wam sprawi radość, pozwoli wspólnie spędzić czas, stanie się stałym elementem weekendów lub wolnych poranków, czy wieczorów.

 

 

Profilaktyki nigdy dość. Grota jest dla każdego dziecka. Ma właściwości lecznicze, w szczególności jest zalecana dla dzieci z osłabiona odpornością, zaburzeniami snu, chorobami skóry, alergiami, zaburzeniami hormonalnymi, chorobami serca, nawracającym katarem i kaszlem, zapaleniem zatok lub migdałków.

 

W celu uzyskania korzyści zdrowotnych dzieci powinny przebywać w grocie 30 minut 3- 4 razy w tygodniu

Mimo tak wielu pozytywnych właściwości, grota nie jest wskazana dla dzieci z uczuleniem na jod, cierpiących na wysoka gorączkę, klaustrofobię, z infekcją wirusową i bakteryjną oraz chorych na gruźlicę.

 

Tężnia solankowa w Zielonkach – ekstra dodatek morskiego mikroklimatu do naszej oferty warsztatów. Uważa się, ze podczas godzinnej inhalacji w tężni można zażyć tyle jodu, co przez trzy dni nad polskim Bałtykiem. Dzięki aerozolowi soli oraz innych pierwiastków wyśmienicie przenika przez skórę i drogi oddechowe, skąd trafia do krwioobiegu. Tężnia jest najlepszą formą relaksu oraz skuteczną metodą profilaktyki w leczeniu: astmy oskrzelowej, zapalenia płuc, alergii, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, zapalenia zatok, krtani, gardła i migdałków.

Istnieje możliwość skorzystania z samego seansu w grocie solnej i tężni solankowej.

 

 

 

Cena 1 seansu 45 minut – 25 zł

Cena pakietu 5 seansów 45 minutowych – 100 zł

 

 

 

Kontakt z nami:

 

 

Tel.: 503191040

Mail.: sklep@dreamlandia.pl

A szczegóły na Facebooku : https://www.facebook.com/warsztatolandiadladzieci

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.