Wybierz miasto:

Miasto:

Odkryj świat programowania oraz grafiki z kursami online dla dzieci w DONUT ACADEMY!

Czy wiesz, że nauka programowania może być zarówno edukacyjna, jak i niezwykle zabawna? Dzięki  kursom online w DONUT ACADEMY, Twoje dziecko może rozpocząć niezapomnianą podróż po świecie kodowania i tworzenia własnych gier, stron internetowych i aplikacji. Daj mu szansę na rozwijanie umiejętności, które mogą otworzyć przed nim nowe drzwi w przyszłości.

 


W ofercie znajdują się także kursy grafiki komputerowej oraz kursy tworzenia komiksów amerykańskich i mangi! Na kursie dzieciaki uczą się nie tylko graficznie wykonać bohaterów komiksów, ale także zagadnień budowy historyjek.

 


Przy zakupie całego kursu tworzenia komiksów - tablet Wacom One S - GRATIS.DONUT ACADEMY także zaprasza na kursy nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych.

 

Dlaczego warto wybrać kursy online w DONUT ACADEMY?


- Zabawa i nauka: Kursy łączą naukę z rozrywką. Dzieci uczą się kodowania, tworząc własne gry na Robloxie lub Scratchu, strony internetowe, czy nawet projekty na Pythonie. To świetna okazja, by rozwijać kreatywność!
- Bezpieczne środowisko online.
- Wykwalifikowani trenerzy: lekcje prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy potrafią przekazywać wiedzę w ciekawy i zrozumiały sposób.
- Dostępność dla różnych grup wiekowych: kursy są dostosowane do różnych grup wiekowych, więc każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

 


 Bezpłatna próbna lekcja!


Chcielibyśmy zaprosić Twoje dziecko na bezpłatną próbną lekcję, na której będzie mógł/a doświadczyć, jak fascynująca może być nauka programowania. Wystarczy, że klikniesz poniższy link i zarejestrujesz się na wybraną lekcję:
https://donut.academy/lekcja-probna/


To świetna okazja, by poznać  ekipę, oraz doświadczyć, jakie to ekscytujące być koderem!
Nie przegap tej szansy na rozwijanie umiejętności programistycznych już od najmłodszych lat. 

 

DONUT ACADEMY czeka na Wasze dzieci na fascynujących lekcjach online!

 

P.S. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem donut@donut.academy lub numerem telefonu +48 667107455.

 

Zespół DONUT ACADEMY chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!
www.donut.academy
https://www.instagram.com/donut.academy/
https://www.facebook.com/donut.academy/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl