Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

10 urodziny Inwałd Parku - konkurs :)

Konkurs trwa od 24 kwietnia do 3 września 2017 r., więc jest jeszcze sporo czasu na zaplanowanie wizyty i przygotowanie życzeń.

     

W tym roku mija 10 lat odkąd Inwałd Park otworzył swoje bramy dla spragnionych dobrej zabawy Gości. W tym czasie wiele się zmieniło, ale najważniejsze jest nadal to samo - jesteśmy po to, aby wywoływać na twarzach naszych Gości uśmiech, aby dawać radość i pozwolić na przeżycie niezwykłych wrażeń w czasie odwiedzin Inwałd Parku.

Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy urodzinowy konkurs. Wystarczy podczas wizyty wypełnić kupon konkursowy i napisać życzenia z okazji 10 urodzin Inwałd Parku.

Do wygrania są wspaniałe nagrody: zwycięzca konkursu odjedzie z Inwałdu Volkswagenem Move Up - pięciodrzwiowym, wygodnym i rodzinnym samochodem, który doskonale sprawdzi się podczas wycieczek w rodzinnym gronie.

Nagrodą za II miejsce jest rodzinny weekend w ParkHotel Łysoń & SPA **** - idealna okazja do zrobienia sobie małych wakacji i zregenerowania sił.

A do tego dla pięćdziesięciu szczęśliwców wyróżnionych w konkursie przygotowaliśmy bilety sezonowe do odwiedzin Inwałd Parku.

Konkurs trwa od 24 kwietnia do 3 września 2017 r., więc jest jeszcze sporo czasu na zaplanowanie wizyty i przygotowanie życzeń. Wejdź na stronę:

www.inwaldpark.pl/10-urodziny, poznaj szczegóły urodzinowego konkursu, zaplanuj wizytę w Inwałd Parku i wygraj cenne nagrody.

  

Inwałd Park to kompleks 5 Parków tematycznych, które oferują wyjątkową zabawę i moc niespodzianek. Tylko tutaj można odwiedzić Paryż, przybić piątkę z Tyranozaurem Rexem, poznać średniowieczne obyczaje, podróżować Ciuchcią po niezwykłych krainach czy też wędrować alejkami kwiecistego obrazu. Na Gości czeka wizyta w Parku Miniatur, Dinolandii, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk i Ogrodzie Jana Pawła II oraz możliwość skorzystania z atrakcji znajdujących się w poszczególnych Parkach, a jest ich ponad 70! Bilet jest ważny przez dwa następujące po sobie dni. A wizyta w każdym z Parków to gwarancja niezwykłych wrażeń. Te wszystkie atrakcje czekają na Ciebie w Inwałdzie, malowniczej miejscowości leżącej przy drodze krajowej nr 52, na trasie Kraków - Cieszyn.

 

Świętuj z nami 10 urodziny Inwałd Parku, odwiedź Parki w Inwałdzie, złóż nam urodzinowe życzenia i wyraj Volkswagena Up oraz inne cenne nagrody. Zapraszamy!

Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy baner:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.