Wybierz miasto:

Miasto:

Aktywny wypoczynek i dobra zabawa – rusza sprzedaż kart podarunkowych do Spin City!

Kraków Kraków

Nowoczesne wnętrze i ekscytujące gry przy świetnej muzyce – rusza sprzedaż kart podarunkowych na kręgle i bilard w imprezowym Spin City! Rozrywkowy kompleks wyposażony w bogatą ofertę barową przyciąga klientów oczekujących naprawdę dobrej zabawy. Urodziny bliskiej osoby, czy zwyczajna chęć sprawienia radości – każda okazja jest dobra! Karty można nabyć w biurze managera Centrum Rozrywki Spin City. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.spincity.pl.

 

Spin City to centrum rozrywki położone w budynku Cinema City Bemowo. Doskonale zaprojektowany kompleks, utrzymany w intensywnie jaskrawych kolorach, wyposażony w atrakcyjny sprzęt przeznaczony do gier, wyróżnia to miejsce nadając mu klubowy charakter. Proponowane przez Spin City karty podarunkowe obejmują kręgle lub bilard. Aktywny wypoczynek, integracja, a do tego mnóstwo śmiechu – to wystarczający powód, aby obdarować kogoś tak miłym prezentem.

 

Gra w kręgle to wspaniała zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy. Jesteś amatorem, czy zawodowcem – to bez znaczenia! Osoby, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z kręglami mogą liczyć na wsparcie pracowników kręgielni. Praktyczne, fachowe wskazówki, dobór odpowiedniego sprzętu, a także przykład prawidłowego rzutu – wszystko w ramach bezpłatnych porad. Spin City zapewnia 10 w pełni zautomatyzowanych torów bowlingowych, dostosowanych także dla dzieci.

 

Z kolei bilard, przeznaczony dla nieco starszych graczy, jest idealnym sposobem na sprawdzenie swoich umiejętności strategicznego myślenia, a także ćwiczenia koncentracji. Wciągająca gra rywalizujących pomiędzy sobą graczy, to nic innego jak połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Jak nabyć kartę podarunkową? Wystarczy odwiedzić Centrum Rozrywki Spin City przy ulicy Powstańców Śląskich 126A w Warszawie, które znajduje się w budynku Cinema City Bemowo. W zależności od preferencji Spin City oferuje dwa rodzaje karty – karta podlegająca wymianie na 1 godzinę gry w kręgle, bądź na 1 godzinę gry w bilard. Karta jest ważna przez okres 6 miesięcy od daty jej zakupu. W celu realizacji, kartę należy wymienić na usługę, której dotyczy karta w kasie Centrum Rozrywki Spin City. Ze względu na duże zainteresowanie, przed planowanym wykorzystaniem karty najlepiej dokonać rezerwacji zarówno toru do gry w kręgle, jak i stołu do gry w bilard pod numerem tel. 22 241 95 73 lub e-mail rezerwacje@spincity.pl.

 

Więcej informacji i bilety na: www.spincity.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl