Wybierz miasto:

Miasto:

Mikołajki dla dzieci w Ośrodku Kultury Kraków - Nowa Huta

Kto z nas, niezależnie od wieku, nie lubi dostawać prezentów? Mali i duzi z niecierpliwością wyczekują tego dnia w roku, gdy marzenia się spełniają a Mikołaj przychodzi z pełnym workiem podarunków. Bardzo często do prezentów dodaje też mnóstwo śmiechu i zabawy, ofiarując maluchom niezapomniane wrażenia. A ponieważ Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta z radością spełnia dziecięce fantazje, to w sześciu klubach przygotowano mikołajkowe niespodzianki dla najmłodszych.

Mikołajki w Klubie Rodziców planowane na 4 grudnia w Klubie Karino (ul. Truskawkowa 4), rozpoczną się przedstawieniem „Przygody Franka Bałwanka”. Nie zabraknie wizyty Mikołaja, prezentów i wspólnej zabawy z animatorami teatralnymi a na koniec wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników. Dwa dni później do Klubu Jedność (ul. Drożyska 3c) zawita Grudniowy Gość, specjalnie na zaproszenie młodszych i starszych dzieci, które z bijącym sercem i wypiekami na policzkach będą wypatrywać tego najmilszego Świętego. W tym samym dniu w Klubie Krzesławice (ul. M. Wańkowicza 17) odbędzie się Mikołajkowy Wieczór z Teatrem i Plastyką.

Jedną z atrakcji, przygotowaną dla najmłodszych, będzie przedstawienie „Opowieść wigilijna”, na podstawie przepięknej historii Karola Dickensa. Grzeczne dzieci, które zawitają w progi Klubu Krzesławice otrzymają prezenty oraz wezmą udział w mikołajkowych warsztatach plastycznych. 6 grudnia to także Mikołajki w Klubie Mirage (os. Bohaterów Września 26) dla dzieci w wieku 2-5 lat, gdzie wszystkie grzeczne dzieci przygotują się wspólnie na odwiedziny wyjątkowego Gościa. Prezentowe szaleństwo nie ominie Klubu Dukat (ul. Styczna 1), gdzie 8 grudnia odbędzie się Spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Na miejscu każde dziecko będzie miało okazję porozmawiać z tym specjalnym gościem, opowiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę a na zakończenie otrzymać moc słodkości. Najpóźniej, bo dopiero 9 grudnia będą miały miejsce Mikołajki w Klubie Pod Kasztanami (ul. Płoszczyny 1). Wspaniałą zabawę rozpocznie barwne widowisko zespołu baletowego Gaduły. Piękne kolorowe stroje uatrakcyjnią występ dostarczając widzom wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Uśmiech na każdej małej buzi, radość w sercach i ręce pełne upominków gwarantowane! Szczegółowe informacje są dostępne na WWW.KRAKOWNH.PL oraz w Klubach.

Kontakt: Dział Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta imprezy@krakownh.pl Centrum A 6a, tel. 12 644 68 10 w. 23

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl