Wybierz miasto:

Bajkowanie po angielsku

wtorek, 15.01 wtorek, 15.01
Klub Multi, Kraków Klub Multi, Kraków
Na hasło Bajkowanie po angielsku w Klubie Multi
Bajkowanie po angielsku w Klubie Multi


Wybierzcie się z nami w podróż za siódmą górę i za siódmą rzekę, w podróż, w którą nie trzeba zabierać paszportu ani bagaży, a jedynie swoją wyobraźnię. Zapraszamy na wieczorne spotkanie z baśnią w języku angielskim.

Wspólnie z nami poznajcie najpiękniejsze bajki. Sprawimy, że w te zimowe wieczory wejdziecie w świat księżniczek i smoków, a wszystko to w języku angielskim!

Prowadząca: Marta Rokicka. Nauczyciel języka angielskiego, mama Oskara i Rozalki, uczy swoje dzieci angielskiego poprzez zabawę i czytanie książek. Pasjonatka książek i edukacji od najmłodszych lat.
----------------------------------------------------------------------------------------
Take a trip with us on the seventh mountain and on the seventh river, on a journey in which you do not have to take your passport or luggage, but only your imagination.
We invite you to an evening meeting with a fairy tale in English. Together with us, get to know the most beautiful stories. We will make you enter the world of princesses and dragons on this winter night, all in English!

Tutor: Marta Rokicka. English teacher, a mother of Oskar and Rozalka, teaches her children English through playing and reading books. Passionate about books and education from an early age.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":