Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Baranki Dzieciom

11 WRZEŚNIA, 11:00 11 WRZEŚNIA, 11:00
Kino Pod Baranami Kino Pod Baranami
Patron Medialny
BabyGo.pl

Przypominamy, że w niedzielę wielki kinowy powrót z wakacji - Baranki Dzieciom w Kinie Pod Baranami

 

 

     BILETY:  https://bit.ly/baranki_inauguracja22    

 

 

Nowy sezon poranków filmowych zainauguruje spotkanie pod hasłem PODRÓŻE. Na ekranie pojawi się zestaw polskich bajek, których motywem przewodnim są zarówno wielkie wyprawy, jak i małe wycieczki.  

 

 

◾ Agatka: Agatka i Marynarz Agatka ogląda książkę z rysunkami różnych okrętów. Najbardziej podoba jej się statek ratownictwa morskiego. Nagle z książki dobiega głos – na statku jest Marynarz, który skarży się, że dostał depeszę od rozbitków, ale nie może płynąć im na pomoc, gdyż wokół statku nie ma wody. Agatka wraz z Cyrylem wskakują do książeczki i dorysowują morze wokół statku. Razem z Marynarzem płyną na ratunek dwóm małym pingwinkom…

 

 

◾ Pamiętnik Florki: Podróż Florka, rodzice i bliźniaki wyruszają na wakacje nad morze. Wszyscy są podekscytowani, a najbardziej bliźniaki, które w pociągu nie mogą wysiedzieć na miejscu. Nad morzem nie jest lepiej, podczas beztroskiego plażowania nagle znikają! Na szczęście udaje ich się odnaleźć w piaskowym tunelu. Florka nie sprawia rodzicom takich kłopotów, zaprzyjaźnia się z myszką Józefiną, z którą skacze przez fale i zbiera muszelki. Jest szczęśliwa. Wakacje to taki cudowny wynalazek! Niestety wszystko się kiedyś kończy, także lato. Florce ciężko się z tym pogodzić, ale może coś się kończy, żeby mogło się rozpocząć coś nowego?

 

◾ Przytul mnie: Cała naprzód Mały Miś i Tata Miś znajdują na brzegu rzeki kajak i postanawiają zrobić z niego użytek. Czy ludzki wynalazek będzie źródłem udanej zabawy?

 

 

◾ Przytul mnie: Wycieczka Tatuś i Miś wybierają się na wycieczkę po lesie. Niestety szybko się gubią, a dumny Tatuś nie chce zapytać o drogę.

 

◾ Przedszkolaki: Wycieczka do lasu Przedszkolaki wybierają się na wycieczkę do lasu. Kucharka przygotowała w koszyku przysmaki. Miejsce biwaku okazuje się ścieżką mrówek. Dzieci poznają zwyczaje owadów. Na koniec wszyscy zajadają racuchy z jabłkami.      

 

 

BILETY:  https://bit.ly/baranki_inauguracja22

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.