Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci w ferie zimowe

Ferie to nie tylko czas leniuchowania czy szusowania na nartach. Jak spędzić je łącząc przyjemne z pożytecznym? Na tygodniowym, bezpłatnym kursie języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Profi-Lingua. Zajęcia odbywają się w szkołach w Krakowie przy ul. Podwale 6 i Lubostroń 15.

 

Ferie z językiem angielskim potrwają od 27 stycznia 9 luty. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 lat, które zostaną podzielone na kilka grup wiekowych (4-5 lat; 6-7 lat; 8-10 lat; 11-12 lat i 12+).

 

Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów w zimowej tematyce. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne. Tej zimy każda grupa spotka się 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki). Pojedynczy kurs potrwa tydzień (łącznie 3 spotkania po 60 minut).

 

 

Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie kilkunastoosobowe grupy.

 

Na co dzień kursanci w multimedialnych salach mogą nauczyć się angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) - zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Profi-Lingua to także jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

 

Więcej informacji o kursie dostępnym w szkole językowej ProfiLingua:KURS DISNEY ENGLISH

 

Szkoła Języków Obcych - Profi Lingua Podwale

Szkoła Języków Obcych - Profi Lingua Podwale

Adres: ul. Podwale 6 i 7, 31-118 Kraków Godziny: pon. - pt. 9:00 - 19:30
sob. 9:00 - 14:00 E-mail: https://www.profi-lingua.pl/ Telefon: 12-426-16-01

Szkoła Języków Obcych Profi - Lingua Ruczaj

Adres: ul. Lubostroń 15, 30-383 Kraków Godziny: Godziny otwarcia sekretariatu: Poniedziałek - piątek 13:30-20:00 WWW: https://www.profi-lingua.pl/krakow-ruczaj/ Telefon: 726410087, 726410086

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasz

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl