Wybierz miasto:

Miasto:

Darmowe lekcje hiszpańskiego w El Bombo

Serdecznie zapraszamy na kursy do El Bombo hiszpański dla dzieci!

Niños Musicales to nauka języka hiszpańskiego w sposób muzyczno-ruchowy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2,5-6 lat. Metodyka zajęć Niños Musicales oparta jest na programach nauki języka angielskiego autorstwa Anny Rattenbury, stworzonych w 2003 roku – Musical Babies, oraz Musical English.

Na zajęciach Niños Musicales dzieci poznają język hiszpański w sposób trwały, ale jednocześnie przyjemny, niejako mimowolnie, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Uczestnicząc początkowo w naśladowaniu często śmiesznych czynności do piosenek i rymowanek, powoli dołączają się do śpiewania ich z kilkoma wyrazami, następnie zbiorem wyrazów, aż śpiewają całe piosenki i mówią rymowanki. Dzieci uczą się także języka poprzez urozmaicone zabawy ruchowe i taniec.Terminy darmowych lekcji pokazowych Niños Musicales:

19.09 Niños Musicales WTOREK 18:30 ul. Salwatorska 22/P
20.09 Niños Musicales ŚRODA 18:30 ul. Salwatorska 22/P
21.09 Niños Musicales CZWARTEK 17:30 ul. Salwatorska 22/P
21.09 Niños Musicales CZWARTEK 17:30 ul. Dąbska 18D/LU5 (Fundacja Polekont)

 

Aby zapisać dziecko na darmową lekcję pokazową wystarczy wysłać maila na adres info@elbombo.pl lub wypełnić formularz na naszej stronie: https://elbombo.langlion.com/registration/firstPage/registrationFormId/1   Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu (lekcja trwa 45 min). Dla każdej grupy przewidujemy darmową lekcję pokazową przed rozpoczęciem kursu, których terminy są wypisane powyżej. Zajęcia będą się odbywać w tych samych terminach co lekcje pokazowe. Kurs docelowy rusza 25.09.  

 

 

El Bombo jest szkołą partnerską metody naturalnej Colorín Colorado autorstwa Doroty Nieto-Kuczyńskiej i Davida Nieto.Metoda Colorin Colorado – español, robots y teclado – to wyjątkowy, starannie uporządkowany i sprawdzony program nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku szkolnym od 6 do 12 lat (nowość: Colorín Colorado Mini przeznaczony dla dzieci na poziomie zerówki).

Uczymy języka przez "pełne zanurzenie”, czyli metodą naturalną tak jak uczy się dzieci języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej. Podczas zajęć kładziemy nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, pytań, tworzenia krótkich dialogów, zwiększanie zasobu słownictwa z umiejętnością użycia go w konkretnych, codziennych sytuacjach. Utrwalamy właściwą wymowę oraz doskonalimy kolejne ważne sprawności językowe: czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Dzieci korzystają z podręcznika Colorín Colorado – español, robots y tecladoTerminy darmowych lekcji pokazowych Colorín Colorado:

19.09 Colorin Colorado WTOREK 18:35 Dąbska 18D/LU5 (Fundacja Polekont)
19.09 Colorin Colorado WTOREK 18:30 ul. Salwatorska 22/P
21.09 Colorin Colorado CZWARTEK 17:30 online
22.09 Colorin Colorado PIĄTEK 18:00 ul. Torfowa 5 (Centrum Językowe MOVA)
23.09 Colorin Colorado MINI SOBOTA 10:30 ul. Salwatorska 22/P - dzieci
młodsze 5,5-7 latZajęcia będą się odbywać raz w tygodniu (lekcja trwa 45 min). Dla każdej grupy przewidujemy darmową lekcję pokazową przed rozpoczęciem kursu, których terminy są wypisane powyżej. Zajęcia będą się odbywać w tych samych terminach co lekcje pokazowe. Kurs docelowy rusza 25.09.

Aby zapisać dziecko na darmową lekcję pokazową wystarczy wysłać maila na adres info@elbombo.pl lub wypełnić formularz na naszej stronie: https://elbombo.langlion.com/registration/firstPage/registrationFormId/1

 

 

 

Ilość miejsc ograniczona.

 

Zajęcia odbywają się w naszej głównej siedzibie na ul. Salwstorskiej 22. W pozostałych lokalizacjach istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach istniejącej grupy na próbę. Prosimy o kontakt!

 

Obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

 

Zapraszamy! Szczegóły i zapisy info@elbombo.pl lub formularz kontaktowy: https://elbombo.langlion.com/registration/firstPage/registrationFormId/1

   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl